واردات و ترخیص پارچه نخی پنبه از چین

واردات و ترخیص پارچه نخی پنبه از چین

امروزه بازار پارچه یکی از پررونق ترین بازرگانی ها در ایران است که برخی از اجناس آن از کشور های دیگر مانند چین تامین می‌شود. پارچه های نخی پنبه که از چین به منظور تجارت و بازرگانی وارد ایران می‌شوند، دارای اهمیت بسیار زیادی از جمله پیشرفت مد و فشن و همچنین تولیدی های پوشاک هستند.

تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا با واردات و ترخیص پارچه های نخی پنبه از چین به کمک شرکت بازرگانی آسان تجارت آشنا شوید و به راحتی مراحل و فرایند های این تجارت را پشت سر بگذارید.

واردات و ترخیص پارچه نخی پنبه از چین

احتراما این مجموعه با دارا بودن دفاتر تجاری در کشور چین ، آلمان و ترکیه در صورت داشتن هرگونه استعلام و قیمت جهت خرید "و ترخیص پارچه نخی پنبه" و انتقال آن به داخل کشور و انجام پروسه های تشریفات قانونی در کشور مبدا و ایران با مشاورین ما تماس حاصل نمایید و یا مشخصات فنی کالا و دستگاه مورد نظر را در شبکه های اجتماعی واتس آپ ، تلگرام یا ایمیل ارسال نمایید و در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس حاصل خواهند نمود.

مدارک و مجوز های مورد نیاز در واردات و ترخیص پارچه های نخی پنبه از چین

چین یکی از اصلی ترین شریکان تجاری ایران است که سالانه بیشتر کالایی که وارد ایران می‌شود از این کشور صادر می‌شود. سهم قابل توجه از تجارت خارجی ایران با اختلاف در دستان کشور چین است و محصولات و کالاهای چینی، از خانه گرفته تا صنعت، در تمام بازارهای داخلی کشور موجود هستند.

پارچه های نخی پنبه نیز از این کشور با کمک تاجران و شرکت های بازرگانی وارد ایران می‌شوند که برای ترخیص آن به مدارک و اخذ مجوز های قابل ارائه نیاز دارند. در ادامه به نمونه ای از مدارک که در واردات و ترخیص پارچه های نخی از گمرکات و مرزهای ایران و چین نیاز است، پی می‌بریم.

مدارک مورد نیاز برای واردات این کالا عبارت است از:

 • کارت بازرگانی
 • شناسه تجاری
 • بارنامه و قبض انبار
 • گواهی کشور مبدا
 • گواهی نشان دهنده استاندارد های کالا
 • مجوز ثبت سفارش کالا
 • پیش فاکتور کالا
 • اسناد مورد نیاز برای حمل و نقل پارچه ها
 • پکینگ لیست
 • برگه های ترخیصیه
 • بیمه نامه
 • مجوز های قانونی برای واردات پارچه های نخی پنبه
 • پروفرما
 • گواهی بازرسی کالا
 • اسناد بانکی
 • اسناد مرتبط با حواله یوان به چین

مراحل واردات و ترخیص پارچه های نخی پنبه از چین به ایران به چه ترتیبی انجام می‌شود؟

مراحل واردات و ترخیص پارچه های نخی پنبه از چین به ایران به چه ترتیبی انجام می‌شود؟

به مراتب گذراندن مراحل واردات پارچه های نخی پنبه از چین با کمک افراد مجرب از شرکت های بازرگانی قابل اعتماد بسیار راحت تر از انجام مراحل واردات به تنهایی است. مراحل واردات و ترخیص کالا را با کمک شرکت های بازرگانی و همچنین به تنهایی را در ادامه خدمت شما عزیزان عرض کرده ایم.

 1. دریافت کارت بازرگانی
 2. انتخاب حوزه فعالیت (واردات پارچه های نخی پنبه)
 3. بررسی قوانین و مقررات هر دو کشور تجاری و رعایت آن ها در تمامی مراحل
 4. انتخاب کشور مناسب برای فعالیت تجاری مورد نظر خود (چین)
 5. پیدا کردن تولید کننده یا تامین کننده در کشور چین
 6. مذاکره با تامین کننده و درنهایت تنظیم قراردادی معتبر و قابل قبول با توجه به قوانین و مقررات تجاری هر دو کشور
 7. دریافت پیش فاکتور از تامین کننده
 8. فرایند تخصیص ارز و حواله یوان به چین
 9. حمل و نقل پارچه های نخی پنبه (شرکت بازرگانی آسان تجارت با بهترین پیشنهادات در مورد حمل و نقل هوایی، زمینی و دریایی، به تجاران عزیز کمک بسیاری می‌کند.)
 10. ترخیص پارچه های نخی پنبه از مرز های مشترک و گمرک های واردات کالا از چین

یکی از دغدغه های تاجران برای واردات کالا ها تهیه کارت بازرگانی است که آسان تجارت این دغدغه را نیز برای کاربران حل کرده و با بهترین خدمات ترخیص کالا و دیگر خدمات مورد نیاز، به تاجران کمک میکند.

واردات پارچه های نخی پنبه از چین بدو نیاز به کارت بازرگانی با کمک شرکت آسان تجارت

شرکت آسان تجارت با توجه به اعتبار بسیار زیاد خود در تجارت و بازرگانی، توانسته به تاجران کمک کند تا بدون کارت بازرگانی نیز به واردات کالا بپردازد.

کارت های بازرگانی به دو دسته کارت های حقیقی و حقوقی تقسیم بندی می‌شوند، که کارت بازرگانی حقیقی به افراد عادی و تاجرانی که به تنهایی به واردات کالا ها را آغاز می‌کنند داده می‌شود.

کارت بازرگانی حقوقی از دسته مدارک معتبری است که به مجموعه یا شرکتی داده می‌شود که به عنوان شرکت های بازرگانی شروع به کار در زمینه واردات کالا می‌کنند.

آسان تجارت با استفاده از کارت بازرگانی حقوقی خود در زمانی که تاجر کارت بازرگانی ندارد، به آن ها اجاره داده می‌شود و با اعتبار کارت این شرکت به کار های خود ادامه می‌دهند.

در مورد اطلاعات بیشتر در رابطه با کارت های بازرگانی بیشتر بخوانید:

مرز های بازرگانی ایران و چین

مرز های بازرگانی ایران و چین

برای واردات کالاهای مورد نیاز از کشور چین می توانید با کمک نمایندگان مجرب شرکت آسان تجارت که در قسمت ترخیص کالا از کشور های؛ واردات و ترخیص از امارت، آلمان، ترکیه و چین فعالیت دارند، کمک بگیرید.

اصولا واردات کالا ها از چین از مرز های زمینی و با عبور از کشور های همسایه مشترک گذر می‌کند و در نهایت به مرز های ایران و گمرک های شرقی کشور می‌رسد.

گمرک های شرقی کشور ما که در موقعیت جغرافیایی شرقی قرار دارد، با نام های زیر به شهرت رسیده است:

این گمرک ها به دلیل حمل و نقل از مرز های هوایی، زمینی و دریایی ایجاد شده و نمونه از شلوغ ترین گمرک های کشور به حساب می‌آیند.

همچنین باید افزود که کالا های وارداتی از چین با مسیر های هوایی و دریایی نیز به ایران و گمرک های لحاظ شده می‌رید.

کلام آخر

با توجه به مطالب ذکر شده، دانستید که با کمک شرکت های بازرگانی مانند آسان تجارت، تمامی مراحل واردات کالا به آسانی قبل انجام است. فقط باید در این مورد توجه داشته باشید که برای همکاری با شرکت تجاری، رزومه آن را به خوبی مطالعه کرده و در نهایت با کلی تحقیق، به آن ها اعتماد کنید و سپس قرارداد مشارکت خود را با شرکت مورد نظر تنظیم کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد شرکت بازرگانی آسان تجارت و رفتن به قسمت اطلاعات این شرکت بازرگانی رو ((درباره ما)) کلیک کنید.

خدمات ما چگونه ارزیابی میکنید؟
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اطلاع میرساند این مجموعه به غیر از دفتر مرکزی تهران هیچ گونه شعبه یا نمایندگی در سایر شهر های ایران ندارد

X