لیست شرکت های ترخیص کار گمرک

لیست شرکت های ترخیص کار گمرک

تجارت و بازرگانی یکی از مهمترین عوامل برای پیشرفت کشور و راهی برای بالا بردن وضعیت اقتصادی و روابط بین ملت ها است. یکی از کار های حساس و ضروری در تجارت، برقراری ارتباطات و ترخیص کالاهای مورد معامله بوده که برای انجام این عملیات نیاز به تجربه  و سابقه زیادی است. شرکت آسان تجارت با بهترین مشاوران و ترخیص کاران در خدمت شما عزیزان است تا در مشکلات تجاری خود به شما کمک کند. در ادامه با ما همراه باشید تا تمامی خدمات ترخیصی کالا ها را با کمک شرکت آسان تجارت برایتان شرح دهیم.

این مجموعه دارای تیم تخصصی جهت انجام خدمات حمل ، ترخیص ، خرید ، انتقال ارز در کشور چین، آلمان ، ترکیه ، امارات می باشد. جهت اخذ راهنمایی یا استعلام قیمت خدمات "لیست شرکت های ترخیص کار گمرک" با مشاورین ما تماس حاصل نمایید. و یا درخواست خود را در شبکه های اجتماعی ، واتس آپ ، تلگرام یا ایمیل ارسال نمایید و در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس حاصل خواهند نمود.

لیست شرکت های ترخیص کار گمرک بندر عباس و بازرگان

به دلیل حجم زیاد فعالیت های گمرکی در فرایند ترخیص کالا از گمکرات ایران به ویژه گمرکات بندر عباس و گمرک بازرگان باید در نظر داشته باشید که ترخیص کاران حرفه ای و با سابقه از بهترین ویژگی های مزیتی است که شما می توانید نسبت به سایر وارد کنندگان انواع کالا ها از چین به ایران داشته باشید که در ادامه به ارائه لیستی از بهترین ترخیص کاران حرفه ای گمرکات بندر عباس و بازرگان می پردازیم.

02188544119

02188543618

تهران – سهروردی شمالی – خ هویزه شرقی – پلاک 22 – طبقه سوم – واحد 9دفتر تهران
info@asantrading.comYuexiu District ,Guangzho City ,Zhongsban Road, South Railway Building , 1303.chinaدفتر چین
info@asantrading.comBunzlauer str.4 , 4Ertarge 50825 Koln . Germanyدفتر آلمان
info@asantrading.comUAE – Dubai – Behinde Deira City Center- Dubai Shopping Center -2 ND floor -Room No SF-26دفتر امارات
info@asantrading.comNo.78, B1 Block, World Trade Center, P.O. Box 34149, Istanbul – Turkey

دفتر ترکیه

 

ترخیص کالا

برای افرادی که به تازگی وارد حرفه تجارت و معاملات بین دولت ها شده اند، بهتر است به طور مختصر ترخیص کالا را برایشان معرفی کنیم.

مراحل ترخیص کالا در اصل عملیاتی از سوی صاحب یا نماینده قانونی کالا برای صادرات و واردات از سوی تمامی روش های زمینی، هوایی و دریایی است که با توجه به قوانین مندرج برای تجارات بین کشور ها با انجام تشریفات قابل انجام در گمرک ها، کالا ها تحویل داده میشود تا فرد گیرنده آن را از مامورین گمرکی تحویل بگیرند. ترخیص کالا ها دارای فرایند و عملیاتی بوده که انجام آن برای افرادی که تجربه کم و غیر قابل توجهی دارند بسیار دشوار و سخت انجام شده و به اتمام میرسد. این فرایند ترخیصی کالا شامل موارد ذیل بوده که در ادامه به توضیحات مختصر و مفید از آن ها خواهیم پرداخت.

 • آماده سازی
 • ثبت اسناد و مدارک به طور فیزیکی یا الکترونیکی
 • پرداخت هزینه های جانبی گمرکی
 • پرداخت مالیات، سود بازرگانی و حقوق گمرکی

ترخیص کالا از گمرک

پس از رسیدن کالا ها به دستان مامورین گمرک، فرد گیرنده یا وارد کننده برای تحویل محمولات بایستی از مراحل زیادی عبور کند که این مراحل برا انجام بهتر و راحت تر باید از قبل گذرانده شود تا در زمان تحویل محموله از گمرک معطل نماند. موارد لازم قبل از حضور در مکان گمرکی معمولا اسناد و مدارکی است که بین وارد کننده و صادر کننده رد و بدل میشود ولی گاهی کار ها را باید در همان زمان تحویل کالا انجام داد. نمونه از کار هایی که در زمان تحویل کالا ملزم به انجام آن ها هستیم، شامل موارد ذیل است:

 • دریافت مدارک لازمه توسط وارد کننده
 • دریافت قبوض انبار و ترخیصیه کالا
 • انجام عملیات مندرج در قوانین قراردادی و قوانین بازرگانی و تجارت بین المللی

مدارک لازم برای ترخیص کالا

نیازمندی هایی که برای ترخیص کالا مورد معامله قرار گرفته، مدارک و اسناد مهمی در مورد بازرگانی و تجارت است که در ادامه، همراهی شما با ما باعث بالا رفتن اطلاعاتتان درمورد مدارکی که در گمرک به آن ها نیاز پیدا میکنید، میشود.

 • دریافت پروفرما توسط صادر کننده

دریافت پیش فاکتور از شرکتی که کالاهای خود را از آن خریداری کرده اید در ترخیص محموله بسیار لازم و ضروری است. این پیش فاکتور ها شامل مواردی مانند؛ اطلاعات محصول،  تعداد محصول، قیمت هر یک از محموله ها، نحوه پرداخت هزینه ها، تعهدات طرفین و هزینه کل محموله میشود.

 • ثبت سفارشات در سامانه جامع تجارت

قبل از تکمیل فرایند تجاری و بازرگانی باید در سامانه جامع تجارت، اطلاعات شخصی و اطلاعات مربوط به محموله و معامله را ثبت و  وارد کرده تا کالا را به صورت رسمی و قانونی وارد کشور کنید.

 • اظهارنامه ها

برای ترخیص و رهایی کالاها از گمرک نیاز به اظهارنامه های وارداتی که مبنی بر قانون های مندرج در حقوق بین الملل تجارتی است. این اظهار نامه ها  در سامانه های جامع تجارت به درستی ثبت میشود. پس از ثبت اطلاعات و اظهار نامه، اگر اطلاعات به درستی ثبت و درج شود، سایت مندرج کد هایی در نام های شماره سریال و شماره عطف به تاجران و بازرگانان میدهد که پرینت و کپی این شماره سریال ها در هنگام تحویل محموله لازم و ضروری است.

 • اخذ کوتاژ  گمرکی

ارائه اسناد و اظهارنامه ها در سایت جامع تجارت باعث اجذ سندی به نام کوتاژ در سایت های گمرکی میکند که این اسناد دارای اطلاعات وارده بازرگانان است. پس از اخذ کوتاژ گمرکی اظهار نامه ها لاک و مهر میشوند. این اسناد به قدری مهم و لازم هستند که پس از اخذ و اجازه، به راحتی ترخیص کالا ها ترخیص میشوند.

 • صدور سند های ترخیصی و مدارک پرداختی

این سند آخرین مدرک و فیشی است که برای گمرک و ترخیص حالا ها لازم و مهم بوده که بعد از تمامی مراحل بالا و داشتن مدارک لازم، هزینه ای توسط گمرک برای صاحب محموله تحمیل شده که بعد از پرداخت آن، سند های ترخیصی برای بازرگانان صادر میشود و با تحویل آن میتوانید محموله خود را از انبار های گمرکی دریافت کنید.

اسناد لازم برای دریافت مدارک لازم برای محموله

اسناد و مدارکی که در تجارت هم از طرف صادر کننده و هم سوی وارد کننده برای دریافت سند های ترخیصی نیاز است، موارد ذیل را شامل میشود:

 • مدارک لازم برای کالا: اسنادی از جمله؛ بارنامه، قبض انبار، ترخیصیه، پیش فاکتور یا پروفرما اینویس، گواهی مبدا، فهرست عدل بندی، فاکتور، بیمه نامه در صورت وجود، ثبت سفارش بازرگانی، گواهی بازرسی، مجوزهای قانونی و گواهینامه استاندارد است.
 • مدارک مربوط به صاحب کالا: اسنادی از جمله؛ اصل کارت بازرگانی، اصل کارت ملی، کپی تمامی صفحه های کارت بازرگانی، کپی صفحه کارت ملی مربوط به صاحب کالا است.
 • مدارک مربوط به نماینده صاحب کالا: شمول اسنادی مانند؛ اصل و کپی کارت ملی، اصل و کپی وکالت نامه محضری، کپی دفترچه بیمه، کپی معرفی نامه، کپی وکالت، اصل و کپی معرفی نامه برای گمرک مربوطه است.

کشور های ارتباطی در صنف تجارت

کشور های تجاری که با ایران در ارتباط هستند از مسیر های زمینی از جاده ابریشم، واردات هوایی با هواپیما های مجهز و سریع در فرودگاه های مجهز و مسیر دریایی با استفاده از کشتی های تجاری مجهز تجارت خود را ادامه میدهند. کشور های ارتباطی از جمله کشور های زیر است که با کمک کارمندان و دست اندرکاران میتوانید با آن ها تجارت خود را ادامه داده یا شروع کنید:

مسیر های طی شده در گمرک

مسیر گمرکی از قبیل نوع کالا، وضعیت کالا، کشور سازنده و اعتبار کالا در هر دو کشور از سه مسیر؛ سبز، زرد و قرمز رد میشود که توضیحات آن را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

 • مراحل مسیر سبز شامل: صندوق، اجازه برای بارگیری، انبار داری، تشریفات گمرکی درب خروج، تایید کردن نهایی
 • مراحل مسیر زرد شامل: بررسی کارشناسی، آزمایشگاه – ارزیابی استاندارد، تایید نهایی، صندوق، اجازه بارگیری، انبار داری، تشریفات گمرکی در درب خروجی
 • مراحل مسیر قرمز شامل: کارشناسی، آزمایشگاه، استاندارد، بررسی مجدد کارشناسی، تایید نهایی، صندوق، صدور اجازه بارگیری، انبار داری، تشریفات گمرکی در درب خروجی گمرک

مطمئن ترین شرکت برای همراهی در ترخیص گمرک

برای انجام کار های گمرکی و ترخیصی کالا، بهتر است شرکتی را برای نمایندگی از خود در مقابل مامورین گمرکی قرار دهیم تا ترخیصی راحت و با کیفیتی را در گمرک و محل ترخیص محموله داشته باشیم. پیشنهاد ما برای شما شرکتی مطمئن مانند آسان تجارت است که برای معرفی هر چه بیشتر بهتر است از مشاورین آن ها کمک بگیرید.

راه های ارتباطی با مشاورین و ترخیص کاران شرکت آسان تجارت

برای برقراری و دریافت راهنمایی هایی از سوی مشاورین شرکت آسان تجارت میتوانید با توجه به موارد و اپلیکیشن های زیر با ما در ارتباط باشید.

آدرس شرکت آسان تجارت: تهران – سهروردی شمالی – خ هویزه شرقی – پلاک 22 – طبقه سوم – واحد 9

شماره تلفن: 02188544119 – 02188543618 – 09120624636(برای برقراری ارتباط و تماس بهتر است از ساعت 8:00 صبح تا ساعت 17:00 بعد از ظهر با ما در ارتباط باشید)

آیدی اینستاگرام: https://instagram.com/asantrading

آیدی تلگرامی: https://t.me/asantrading1

آدرس توییتر: https://twitter.com/asantrading/

لینک یوتیوب: https://www.youtube.com/@asantejarat/

هرگونه انتقاد یا سوالی که در مورد سایت ما یا مقاله های مندرج در این سایت دارد را در قسمت سوالات متداول پیگیری کنید.

کلام آخر…

تجارت یکی از مهمترین صنف شغلی ای است که برای اقتصاد و روابط خود و کشور مقیم تاثیر بسازیی دارد و یکی از مهمترین بخش های تجارت گمرک و مراحل تحویل و ترخیص کالا ها است که ما در این مقاله سعی داشته ایم تا هر آنچه که در مورد ترخیص کالا ها مهم و نیاز است را برای شما کاربران گرامی شرح دهیم. امیدواریم تا این مقاله برای شما در تجارت هایتان موثر و مفید باشد.

خدمات ما چگونه ارزیابی میکنید؟
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اطلاع میرساند این مجموعه به غیر از دفتر مرکزی تهران هیچ گونه شعبه یا نمایندگی در سایر شهر های ایران ندارد

X