مدت زمان پروسه واردات بستگی به نوع کالا و پروژه متفاوت هستند و معمولا بستگی به زمان تولید ، اماده بودن کالا ، نوع حمل و نقل ( دریایی ، هوایی ، زمینی ) و ثبت سفارش امور گمرکی متغیر می باشد .

در زمینه واردات کالا شرکت ما سابقه واردات انواع کالا های تجاری و ماشین آلات خطوط تولید و... را دارد و هر کالایی که امکان اخذ ثبت سفارش و ورود از مبادی قانونی گمرک را داشته باشد از لحاظ شرکت ما بلامانع بوده و قابل انجام می باشد .

بله شرکت بازرگانی آسان تجارت در مقابل دریافت حق العمل کاری مشخص قادر به انجام ارزیابی شرکت مورد نظر شما در کشور مبدا و انجام پروسه خرید و بازرسی کالا می باشد .

روند انتقال پول از طریق صرافی های مجازواقع در ایران می باشد ، حواله های دلار و یورو معمولا 3 الی 5 روز کاری و حواله های یوان ، درهم و لیر 1 روز کاری زمان بر می باشد .

خیر ، شرکت آسان تجارت کلیه پروسه خرید ، حمل و نقل و ترخیص کالا های تجاری و ماشین آلات به ارزش خرید بیش از 10000 دلار و به حجم بیش از 100 کیلوگرم قابل انجام می باشد .

شرکت آسان تجارت با 9 سال سابقه درخشان و دفاتر رسمی قانونی در کشور ایران ، چین و آلمان با تیم مجرب ایرانی قادر به ارائه مستندات پروژه های انجام شده و مراجعه به شرکت و دفاتر قانونی این شرکت در ایران ، چین و آلمان جهت عقدر قرارداد رسمی شرکتی و قابل پیگرد قانونی به مشتریان خود جهت جلب اعتماد ، تسهیل معاملات و حفظ حقوق مشتریان خود می باشد .

مدت زمان پروسه حمل هوایی به کشور ایران 5 الی 7 روز کاری و پروسه حمل دریایی 25 الی 28 روز کاری به گمرکات ایران می باشد .

مدت زمان اخذ ثبت سفارش از وزارت صمت بین 20 الی 25 روز کاری و پروسه ترخیص از گمرک پس ار اخذ ثبت سفارش بستگی به نوع کالا و روند امورات اداری 20 روز کاری می باشد .

مشاوره رایگان

اگر جواب سوالتون رو از این سوالات پیدا نکردین میتونین با ما تماس بگیرین.

اطلاعات تماس دفاتر شرکت

برای مشاهده اطلاعات تماس دفاتر ایران، چین، آلمان و امارات ما میتوانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید

خدمات ما چگونه ارزیابی میکنید؟
[کل: 3 میانگین: 4]