حمل و ترخیص از مقصد چین و تحویل در دبی

انتقال و صادرات هر گونه محموله اعم از دستگاه، مواد اولیه، محصولات غذایی، پوشاک و سایر موارد از سنتی ترین و قدیمی ترین فعالیت هایی است که در اکثر کشورها در قالب چارچوب واردات و صادرات انجام میشود.

تجار و بازرگانان تازه کاری که امروزه قصد دارند کالاها و محصولات خریداری شده خود را به کشورهای دیگر دور و نزدیک ارسال نمایند، باشیوه ها و روش های گوناگونی روبرو هستند که هر یک مزیت ها و معایبی مختص خود را دارد. یکی از همین شیوه ها کارگو است که اسمی آشنا برای بازرگانان می باشد، کارگو یک شیوه و روش ارسال محموله است که قادر است همه نوع تنوع و گونه اعم از دستگاه های بزرگ و صنعتی تا محصولات بسته بندی شده غذایی را بسته به کشور و منطقه مقصد از راه های دریایی، هوایی و زمینی ارسال نماید.

حمل و ترخیص از مقصد چین و تحویل در دبی

در این مقاله از سایت آسان تجارت قرار است به شیوه و مراحل حمل و ترخیص از مقصد چین و تحویل در دبی بپردازیم که در دهه های گذشته به دلیل روابط بین الملل مناسب بین چین و دبی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و بسیاری از تجار محصولات و کالاهای هدف را از به وسیله كارگو از چین به دبی و یا برعکس منتقل می نمایند. اگر شما هم علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی کارگو به چین و مراحل آن هستید، پیشنهاد میکنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

کارگو

کارگو، نامی آشنا در حوزه صادرات و واردات است که در تمامی کشورها امکان انتقال و ثبت سفارش توسط شرکت های رابط و ارائه دهنده خدمات آن موجود است. کارگو در کشور دبی بیشتر به صادرات و انتقال محموله از طریق خطوط هوایی و به وسیله هواپیماهای غیر مسافربری بیان می شود که به دلیل قرار گیری در قاره آسیا و مدت زمان زیادی که در انتقال بار از سایر راه های موجود صرف می شود، بیشترین شیوه کارگو برای اغلب تنوع محموله ها از طریق خطوط هواپیمایی مورد استفاده قرار می گیرد.

در کنار کارگو یک شیوه رایج دیگر نیز وجود دارد که قالب کلی همچون کارگو دارد ولی در برخی موارد با هم تفاوت هایی دارند از جمله مدت زمان ارسال، هزینه ارسال و محدودیت های کالای ارسالی از شاخص ترین آنها می باشد. فریت بار یا همان خدمات ارائه انتقال بار اضافی مسافر است که برای خدمات مسافربری هوایی مورد استفاده قرار میگیرد.

فریت بار با کارگو تفاوت هایی دارد که می توان از جمله آنها به این مورد اشاره کرد که در کارگو کل فعالیت و مراحلی که انجام می شود برای انتقال و صادر کردن کالا می باشد ولی در فریت بار خدماتی که ارائه می شود برای مسافرانی است که قصد مهاجرت دارند و برخی از وسیله های بزرگ و حجیم خود را می خواهند با خود به بیرون از کشور انتقال دهنده.

همانطور که میدانید وزن کالاهای همراه مسافر در هنگام مسافرت به کشورهای خارجی یک محدودیت هایی را دارا است که سبب می شود بیش از یک مقدار مشخص را نتوان به همراه خود حمل کرد. اما در عوض می توان از خدمات فریت بار استفاده نمود که محموله ها را بعد از یک مدت نسبتا طولانی به مقصد شما ارسال میکند.

حمل و ترخیص از مقصد چین و تحویل در دبی

کارگو دبی

دبی یکی از شهرهای مقصد بسیاری از بازرگانان در سراسر دنیا است که به سبب وجود و امکان خرید و انتقال محصولات در همه نوع یک شهر بسیار مهم از نظر تجاری برای کل دنیا محسوب می شود.

چین یکی از کشور های بزرگ دنیا است که جمعیتی بسیار زیادی دارد و به سبب راهبرد ها و فعالیت های فوق العاده تجاری که برای حوزه های اساسی و محوری خود انجام داده است، اکنون بسیاری از برندهای مطرح دنیا در تمام عرصه ها نمایندگی های خود را در این شهر احداث کرده اند.

به سبب قدرت تجارت فوق العاده در این شهر تمامی اغلب محصولات خریداری شده به صورت کالای صادراتی به کشورهای دیگر منتقل می شوند که سهم عظیم کارگو هوایی مختص دبی می باشد که در دهه های اخیر واردات کالای چینی از این شهر به سبب هزینه تمام شده پایین، فراوانی و دسترسی سریع مورد توجه اکثر بازرگانان قرار گرفته و اقدام به وارد کردن محموله های چند تنی از آن می نمایند.

شرکت های ارائه دهنده خدمات کارگو در این میان با انجام تمام مراحل اداری و بسته بندی مناسب با توجه به نوع کالا تمامی این محموله ها را به صورت ایمن و در سریع ترین زمان ممکن به مقصد می رسانند. در ادامه به تمام مراحلی که نیاز است برای انتقال کالا نیاز است به صورت کامل نوشته و اشاره شده است که عبارتند از :

 • ثبت سفارش
 • مکتوب کردن تمام اطلاعات و مشخصات کالا
 • ارزیابی قیمت و کیفی بار
 • سنجش وزن کالا
 • ارسال پیش فاکتور
 • انبارداری و حمل و نقل کالا
 • بارگیری و انتقال
 • ارائه بارنامه
 • ترخیص کالا از گمرک مقصد

هزینه کارگو

یکی از اصلی ترین مولفه ها در صادرات کالا به صرفه بودن و هزینه تمام شده پایین صادرات آن است که در نهایت بتواند مزیت هایی برای مالک نیز داشته باشد. صادرات از طریق کشتی های باری و هوایی یکی از گران ترین نوع صادرات است ولی زمانی که مقدار و یا ارزش محموله بیشتر از مقدار معمولی باشد از این روش ها استفاده می کنند. هزینه کارگو برای هر کالا و مقدار آن متغیر است و بر حسب وزن، ارزش کالا، مدت زمان رسیدن می تواند هزینه های مجزایی داشته باشد برای همین نمی توان یک قیمت پایه برای كارگو از دبی مشخص نمود.

شرکت بازرگانی آسان تجارت قادر به انجام حمل و ترخیص هر کالای مجاز از مقصد چین و تحویل به انبار شما در دبی با نازلترین قیمت و کوتاهترین زمان ممکن می‌باشد

حمل و ترخیص از مقصد چین و تحویل در دبی

 • حمل و ترخیص بار و تحویل در انبار شما در دوبی یا تحویل به لنج
 • حمل و ترخیص بار در سطح کانتینر یا خرده بار
 • تحویل بار هوایی ۵ الی ۷ روز با کمترین قیمت
 • تحویل بار دریایی ۱۶ الی ۱۸ روز با کمترین قیمت
 • جهت دریافت قیمت تماس بگیرید

 

کلام آخر

دبی یکی از بهترین شهرهای تجاری در دنیا است که به جرات می توان گفت که روزانه بیش از چندین هزار تن کالا به صورت وارداتی و یا صادراتی در آن تردد پیدا می کند. که افراد به راحتی می توانند تمام وسایلات و ملزومات خود را به راحتی جا به جا کنند. نظر شما در این باره چیست آیا تا کنون از کارگو استفاده کرده اید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

خدمات ما چگونه ارزیابی میکنید؟
[کل: 0 میانگین: 0]