این روز ها با توجه به تحریم های بین المللی علیه کشور ایران دغدغه اصلی برخی از فروشندگان و یا تولید کنندگان خارجی یا وارد کنندگان عدم امکان فروش کالا یا صادارات به کشور ایران می باشد.

بازرگانی آسان تجارت با توجه به این که دارای دفاتر تجاری ثبت شده در کشور چین، امارات، ترکیهو آلمان می باشد، می تواند کالا یا دستگاه یا محصول مورد نظر را از فروشندگان یا حتی تولید کنندگان مطرح اروپایی، آمریکایی، ژاپنی و کره ای انتقال وجه و خرید انجام داده و سپس پس از وارد کردن به منطقه ترانزیت یکی از کشور های ذی نفع این شرکت که دارای شرکت ثبت شده می باشد.

کالا را به مقصد ایران ، ترانزیت نموده با اینکه تحریم ها شامل حال شرکت فروشنده یا تولید کننده باشد، از طریق این مجموعه قابل انجام می باشد.

شرکت بازرگانی آسان تجارت با بهره مندی از کادری مجرب و دفاتر مستقر در کشور های چین ، آلمان ، امارت و ترکیه آماده ارائه سرویس های حمل و نقل دریایی ، زمینی و هوایی از کشور های چین، آلمان، امارات و ترکیه به مقصد بنادر وگمرکات ایران و امارات و بلعکس می باشد .

این شرکت سرعت حمل زیاد، اطمینان، راز داری و قیمت مناسب را در سر لوحه تمامی امور خود برای مشتریان در نظر گرفته تا همکاری و رضایتمندی دراز مدت را برای مشتریان به ارمغان آورد. همچنین با دارا بودن دفاتر مستقر در شهر های گوانجو، هامبورگ، دبی و استانبول آمادگی ارائه سرویس های رزرو کانتیز، رزرو تریلر، پیک آپ، انبارداری و حمل و نقل خرده بار (LCL) و بار کامل کانتیز (FCL) را از کشور های چین، آلمان، امارات و ترکیه به سمت ایران و دبی و بلعکس می باشد.

برای اطلاعات بیشتر باما در ارتباط باشید ( تماس باما ) ( درباره شرکت )

خدمات ما چگونه ارزیابی میکنید؟
[کل: 2 میانگین: 5]