واردات و ترخیص لاستیک از چین

واردات و ترخیص لاستیک از چین

فرآیند واردات و ترخیص کالا نقش مهمی در تجارت بین‌المللی ایفا می‌کند و جریان روان محصولات را در سراسر مرز  ها تضمین می‌ کند که یکی از زمینه های خاص واردات که اهمیت زیادی دارد، واردات لاستیک است.

در این مقاله از آسان تجارت به بررسی مراحل واردات و ترخیص لاستیک های وارداتی از چین به ایران می پردازیم به گونه ای که ما مراحل، مقررات و مستندات لازم در این فرآیند را بررسی خواهیم کرد.

با درک پیچیدگی های واردات و ترخیص لاستیک، واردکنندگان و بازرگانان می توانند روند را با موفقیت طی کنند و عملیات تجاری خود را بهینه کنند.

احتراما این مجموعه با دارا بودن دفاتر تجاری در کشور چین ، آلمان و ترکیه در صورت داشتن هرگونه استعلام و قیمت جهت خرید "و ترخیص لاستیک" و انتقال آن به داخل کشور و انجام پروسه های تشریفات قانونی در کشور مبدا و ایران با مشاورین ما تماس حاصل نمایید و یا مشخصات فنی کالا و دستگاه مورد نظر را در شبکه های اجتماعی واتس آپ ، تلگرام یا ایمیل ارسال نمایید و در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس حاصل خواهند نمود.

مروری بر صنعت تایر و لاستیک در ایران

قبل از پرداختن به مراحل واردات از چین و ترخیص این محصول از گمرکات، داشتن شناختی از صنعت تایر و لاستیک در ایران ضروری است چرا که تقاضا برای لاستیک در ایران به دلیل شکوفایی بخش خودرو و صنعت حمل و نقل در حال گسترش به طور پیوسته در حال افزایش است.

توسعه زیر ساخت ‌های جاده‌ای کشور نیاز به تایر های باکیفیت را هم برای خودروهای سواری و هم برای ناوگان حمل و نقل افزایش داده است، در حالی که ایران دارای قابلیت‌ های داخلی تولید تایر است، هنوز اتکای قابل ‌توجهی به واردات برای تامین تقاضای بازار وجود دارد.

هم چنین برای اطلاعات بیشتر در مورد واردات انواع دیگر محصولات می توانید مطلب واردات لنت ترمز را مطالعه فرمائید تا به همراه آسان تجارت توانسته باشیم اطلاعات کاملی را در اختیار شما گذاشته و به تمامی سوالات شما بهترین و کامل ترین پاسخ را داده باشیم.

آنچه-باید-در-مورد-واردات-و-ترخیص-لاستیک-از-چین-به-ایران-بدانیم؟

آنچه باید در مورد واردات و ترخیص لاستیک از چین به ایران بدانیم؟

واردات لاستیک از چین به ایران مستلزم رعایت چندین مقررات و رعایت الزامات خاص است که برای اطمینان از فرآیند واردات روان، واردکنندگان باید با قوانین کلیدی زیر آشنا شوند:

تعرفه ها و عوارض گمرکی

واردکنندگان باید از تعرفه ها و عوارض گمرکی قابل اعمال برای لاستیک های وارداتی از چین آگاه باشند چرا که این نرخ ها ممکن است بر اساس عواملی مانند نوع تایر، اندازه و موارد مصرف مورد نظر متفاوت باشد.

استاندارد های کیفی

تایر ها و لاستیک های وارداتی به ایران باید دارای استاندارد های کیفی خاصی باشند که توسط موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران (ISIRI) تعیین شده است که واردکنندگان باید اطمینان حاصل کنند که لاستیک هایی که وارد می کنند با این استانداردها مطابقت دارند تا از هرگونه مشکل در طول فرآیند ترخیص جلوگیری کنند.

مجوزهای واردات

وارد کنندگان ملزم به اخذ مجوز واردات از مراجع ذیربط در ایران هستند چرا که مجوز به عنوان مدرک مجاز برای واردات بوده و برای ترخیص از گمرک ضروری است.

اقلام ممنوعه و محدود شده برای واردات

وارد کنندگان باید با لیست اقلام ممنوعه و محدود شده برای واردات آشنا شوند زیرا بسیار مهم است که اطمینان حاصل شود که نوع تایر های وارداتی تحت هیچ دسته ممنوعه یا محدود قرار نمی گیرد.

اسناد و مستندات مربوطه

فرآیند واردات شامل مستندات و اسناد بسیار مربوط به فرایند واردات و ترخیص است که وارد کنندگان باید مدارک لازم از جمله فاکتور تجاری، بارنامه یا قبض راه هوایی، لیست بسته بندی، مجوز واردات و سایر مدارک پشتیبان درخواست شده توسط گمرک را تهیه کنند.

هم چنین برای اطلاعات بیشتر در مورد واردات انواع دیگر محصولات می توانید مطلب واردات و ترخیص مواد شیمیایی از چین  را مطالعه فرمائید تا به همراه آسان تجارت توانسته باشیم اطلاعات کاملی را در اختیار شما گذاشته و به تمامی سوالات شما بهترین و کامل ترین پاسخ را داده باشیم.

مراحل فرایند واردات و ترخیص لاستیک از چین

پس از تکمیل اقدامات اولیه لازم، وارد کنندگان می توانند مراحل واردات را انجام دهند به گونه ای که در ادامه مروری بر فرآیند معمول واردات لاستیک از چین به ایران است:

انتخاب تامین کننده مطمئن

واردکنندگان باید تولید کنندگان یا تامین کنندگان قابل اعتماد تایر را در چین شناسایی کرده و تحقیقات کامل و بررسی دقیق باید انجام شود تا اطمینان این که تامین کننده منتخب استاندارد های کیفی مورد نیاز را برآورده می کند حاصل شود.

ثبت سفارش و عقد قرارداد از تامین کننده قابل اعتماد

بعد از عبور از مرحله انتخاب تامین کننده مطمئن و قابل اعتماد لستیک و تایر های با استاندار های کیفی جهانی باید بهترین راه های ارتباطی برای ثبت سفارش از تامین کننده را بیابید که پس از نهایی شدن تامین کننده، واردکنندگان باید دستور خریدی را صادر کنند که شرایط و ضوابط مورد توافق را در بر می گیرد که این شامل تنظیم و امضای یک قرارداد جامع باید بین وارد کننده و تامین کننده است که به وضوح جزئیات محموله تایر، قیمت، شرایط تحویل و الزامات کیفیت را مشخص کند.

انتخاب بهترین روش حمل و نقل محموله بارداری

تامین کننده حمل و نقل لاستیک ها را از چین به ایران ترتیب می دهد که وارد کنندگان باید برای اطمینان از بسته ‌بندی، برچسب‌ گذاری و مستندات مناسب برای محموله، با تامین‌کننده هماهنگی کنند تا روش حمل و نقل انتخابی (دریایی، هوایی یا زمینی) با مقررات مربوطه و فوریت محموله مطابقت داشته باشد.

ترخیص لاستیک و تایر های وارداتی از گمرک

لاستیک های وارداتی پس از ورود به بندر ایران مراحل ترخیص کالا از گمرک را طی می کنند. گمرک اسناد ارائه شده از جمله فاکتور تجاری، بارنامه یا قبض راه هوایی، لیست بسته بندی، مجوز واردات و سایر مدارک مورد نیاز را بررسی کرده و حقوق و عوارض گمرکی بر اساس ارزش اعلامی لاستیک ها محاسبه می شود.

پردخت عوارضات و هزینه های گمرکی

واردکنندگان مسئول پرداخت حقوق و عوارض گمرکی هستند که نرخ ها بسته به نوع لاستیک و ارزش آن متفاوت خواهد بود، وارد کنندگان باید اطمینان حاصل کنند که بودجه لازم برای پوشش این هزینه ها را در اختیار دارند.

بازرسی و کنترل کیفیت لاستیک های وارداتی از چین

مقامات گمرکی ممکن است بازرسی هایی را انجام دهند یا نمونه هایی از لاستیک های وارداتی را برای تأیید انطباق با استانداردهای کیفیت تعیین شده توسط ISIRI درخواست کنند که وارد کنندگان باید اطمینان حاصل کنند که تایر ها استاندارد های لازم را دارند تا از بروز هرگونه تاخیر یا مشکل در این مرحله جلوگیری شود.

هم چنین برای اطلاعات بیشتر در مورد واردات انواع دیگر محصولات می توانید مطلب واردات چراغ جلو را مطالعه فرمائید تا به همراه آسان تجارت توانسته باشیم اطلاعات کاملی را در اختیار شما گذاشته و به تمامی سوالات شما بهترین و کامل ترین پاسخ را داده باشیم.

انواع چالش های واردات و ترخیص لاستیک از چین به ایران

واردات و ترخیص لاستیک از چین به ایران می تواند چندین چالش و ملاحظات را ایجاد کند که واردکنندگان باید از آنها آگاه باشند:

موانع زبانی و فرهنگی: ارتباط موثر با تامین کنندگان چینی برای فرآیند واردات موفق حیاتی است به گونه ای که وارد کنندگان باید تفاوت های زبانی و فرهنگی را در نظر بگیرند و اطمینان حاصل کنند که همه شرایط، مشخصات و الزامات کیفیت به وضوح توسط هر دو طرف قابل درک است.

رعایت استاندارد های کیفیت: اطمینان از اینکه تایر های وارداتی مطابق با استاندارد های کیفیت تعیین شده توسط ISIRI هستند، بسیار مهم است به همین دلیل وارد کنندگان باید یک فرآیند کنترل کیفیت ایجاد کرده، بازرسی های منظم را انجام داده، و اسناد مناسب را برای نشان دادن انطباق حفظ کنند.

تأخیر در گمرک: رویه های ترخیص کالا از گمرک ممکن است گاهی به دلیل عوامل مختلفی مانند افزایش حجم کار، اختلاف اسناد یا بازرسی های تصادفی با تأخیر مواجه شوند که وارد کنندگان باید تاخیر های احتمالی را پیش بینی کرده و آنها را در جدول زمانی و برنامه های تجاری خود لحاظ کنند.

حمل و نقل و لجستیک: انتخاب حالت حمل و نقل مناسب و ارائه دهنده تدارکات برای تحویل به موقع تایرهای وارداتی ضروری است که واردکنندگان باید عواملی مانند زمان حمل و نقل، مقرون به صرفه بودن و قابلیت اطمینان را در هنگام تصمیم گیری در نظر بگیرند.

مبادله ارز و پرداخت هزینه سفارشات: واردکنندگان باید نرخ مبادله ارز را در نظر گرفته و مطمئن شوند که مکانیزم پرداخت امنی برای تراکنش با تامین کنندگان چینی دارند. همکاری با موسسات مالی معتبر می تواند به کاهش ریسک های مرتبط با نوسانات ارز و معاملات بین المللی کمک کند.

نکته: توجه داشته باشید که واردات و ترخیص لاستیک از چین به ایران ممنوع بوده و لذا خواهشمند است با متخصصان بازرگانی آسان تجارت تماس حاصل نفرمائید.

کلام آخر

واردات و ترخیص لاستیک از چین به ایران نیازمند برنامه ریزی دقیق، رعایت مقررات و ارتباط موثر با تامین کنندگان و مقامات گمرکی است. وارد کنندگان با آشنایی با روش‌های واردات، می‌توانند فرآیند را به آرامی طی کنند و چالش‌های احتمالی را به حداقل برسانند.

برای اطمینان از واردات موفقیت ‌آمیز و کارآمد لاستیک‌ ها به ایران، به ‌روز ماندن در مورد هرگونه تغییر در مقررات و حفظ روابط قوی با تامین ‌کنندگان و ارائه‌ دهندگان لجستیک ضروری است.

 

ردیفکد تعرفهعنوانتعرفه ورودیواحدعملیات
13405واکس و کرم برای کفش، برای مبلمان، کف اتاق، برای بدنه وسایل نقلیه، برای شیشه و فلزات، خمیر و پودر برای جلا دادن و فرآورده‌های همانند (حتی به شکل کاغذ، آوات، نمد، نبافته‌ها، مواد پلاستیکی یا کائوچوی متخلخل،آغشته، اندوده‌شده یا پوشانده شده با این فرآورده‌ها)، بهاستثنای موم‌های شماره 04 34.جزئیات
23812فرآورده‌های موسوم به «تسریع‌کننده ولکانیزاسیون»؛ پلاستی سایزرهای مرکب برای کائوچو یا مواد پلاستیکی که در جای دیگر گفته نشده و مشمول شماره دیگر تعرفه نشده‌باشد؛ فرآورده‌های آنتی‌اکسیدان و سایر پایدارکننده‌های مرکب برای کائوچو و یا مواد پلاستیکی.جزئیات
3381220– پلاستی سایزهای مرکب برای کائوچو یا مواد پلاستیکی:جزئیات
4ـ فرآورده‌های آنتی اکسیدان و سایر پایدارکننده‌های مرکب برای کائوچو و پلاستیک:جزئیات
50قسمت هفتم: مواد پلاستیکی و اشیای ساخته شده از این مواد؛ کائوچو و اشیاء ساخته شده از کائوچوجزئیات
639فصل سی و نهم: مواد پلاستیکی و اشیای ساخته شده از این موادجزئیات
73915آخال، دم‌قیچی و خرده‌ریز از مواد پلاستیکی.جزئیات
83916تک‌رشته‌هایی (Monofilaments) که بزرگترین بعد مقطع عرضی هر‌یک از آنها از یک‌میلیمتر‌بیشتر‌باشد‌(Monofils)، میله، قلم ‌و پروفیله،‌حتی‌کار‌شده در‌سطح‌لیکن‌به نحو‌دیگری کار‌نشده باشد، از‌مواد پلاستیک.جزئیات
93917لوله، شیلنگ و لوازم و ملحقات آنها (مثلاً، اتصالات، زانویی، اتصالات لوله (فلانجFlange)، از مواد پلاستیکیجزئیات
103918پوشش کف از مواد پلاستیکی، حتی خود چسب، به صورت رول یا به شکل چهار گوش یا لوح؛ پوشش دیوار یا سقف از مواد پلاستیکی که در یادداشت 9 این فصل تعریف شده‌است.جزئیات
113919صفحه، ورق، نوار، باریکه، ورقه نازک (Foil, Film) وسایر اشکال پهن، خود چسب، از مواد پلاستیکی، حتی به صورت رول.جزئیات
123920سایر صفحه‌ها، ورق‌ها، ورقه‌های نازک (Foil-Film)، باریکه‌ها و تیغه از مواد پلاستیکی غیراسفنجی، مستحکم‌نشده، مطبق نشده، فاقد تکیه‌گاه یا جور نشده به طریق مشابه با مواد دیگر.جزئیات
133921سایر صفحه‌ها، ورق‌ها، ورقه‌های نازک (Foil-film)، و نوار از مواد پلاستیکی.جزئیات
143922وان، وان تجهیز شده با دوش، دستشویی، بیده، لگن مستراح و نشستگاه و سرپوش‌ آنها، مخزن آب سیفون و لوازم بهداشتی همانند،‌ از مواد پلاستیکی.جزئیات
153923اشیاء برای نقل و انتقال یا بسته‌بندی کالا، از مواد پلاستیکی؛ سربطری، سرپوش، کلاهک و سایر درپوش‌ها، از مواد پلاستیکی.جزئیات
163924ظروف میز خوراک (Tableware)‌ ظروف آشپزخانه (Kitchenware)، سایر لوازم خانه‌داری (Household articles) و بهداشتی یا اسباب توالت (Toilet articles)، از پلاستیک.جزئیات
173925لوازم برای ساختمان از مواد پلاستیکی، که در جای دیگر گفته نشده و مشمول شماره ‌دیگر تعرفه نشده باشد.جزئیات
183926سایر مصنوعات از مواد پلاستیکی و مصنوعات از سایر مواد مشمول شماره‌های 01 39 لغایت 14 39.جزئیات
1939159000ـ از سایر مواد پلاستیکی5kgجزئیات
2039162010— اسپاگتو (STACKING ROD-SPAGETTO) (میله پلاستیکی از جنس PVC به قطر mm7/1 جهت نصب نوار پلاستیکی راهنما به قرقره در نوار کاست صوتی) به صورت رول4kgجزئیات
21391690ـ از سایر مواد پلاستیکی:جزئیات
2239171000ـ روده‌های مصنوعی ( پوشش سوسیس) از پروتئین سفت‌شده یا از مواد پلاستیکی سلولزی4kgجزئیات
2339172900ـ ـ از سایر مواد پلاستیکی5kgجزئیات
24391890ـ از سایر مواد پلاستیکی:جزئیات
2539201030ـ ـ ـ چند لایه از مواد پلاستیکی چاپ شده10kgجزئیات
2639201040ـ ـ ـ چند لایه از مواد پلاستیکی چاپ نشده5kgجزئیات
27ـ از سایر مواد پلاستیکی:جزئیات
28392099ـ ـ از سایر مواد پلاستیکی:جزئیات
29392119ـ ـ از سایر مواد پلاستیکی:جزئیات
3039269080ـ ـ ـ پد پلاستیکی نوار کاست تصویری (PAD)4kgجزئیات
3139269091ـ ـ ـ ـ نوار پلاستیکی دارای برآمدگی های قلاب مانند (hook) در یک سطح جهت پوشک4kgجزئیات
324011لاستیک رویی چرخ، بادی، نو، از کائوچو.جزئیات
334012لاستیک‌های رویی چرخ، بادی روکش‌شده یا مستعمل از کائوچو؛ لاستیک رویی توپر یا نیمه توپر، لاستیک و نوار دوررینگ چرخ از کائوچوجزئیات
344013لاستیک تویی، از کائوچو.جزئیات
3540061000ـ پروفیله برای روکش کردن لاستیک چرخ4kgجزئیات
3640082120— تکیه‌گاه (ضربه‌گیر یا لرزه‌گیر) براساس لاستیک جهت سازه‌4kgجزئیات
376401کفش‌های ضدآب با تخت بیرونی و رویه ازکائوچو یا پلاستیک، که نه رویه آن به تخت تثبیت شده و نه با دوختن، میخ پرچ‌کردن، میخ‌زدن، پیچ کردن، پلاک‌کردن, (Plugging) یا فرآیندهای همانند به هم متصل شده باشند.جزئیات
386402سایر کفش‌هایی که تخت بیرونی و رویه آنها از کائوچو یا پلاستیک باشند.جزئیات
396403کفش با تخت بیرونی از کائوچو، پلاستیک، چرم طبیعی یا دوباره ساخته شده و با رویه از چرم طبیعی.جزئیات
406404کفش با تخت بیرونی از کائوچو، پلاستیک، چرم طبیعی یا دوباره ساخته و با رویه از مواد نسجی.جزئیات
4140118020ـ ـ ـ لاستیک فرغون20Uجزئیات
42ـ لاستیک رویی روکش شده:جزئیات
4340122000ـ لاستیک رویی چرخ، بادی، مستعمل20Uجزئیات
4440129010ـ ـ ـ روکش عاجدار لاستیک خودرو به صورت رول یا دو سر بسته از جنس کائوچوئی و ولکانیزه شده جهت روکش نمودن لاستیک‌های فرسوده و مستعمل4KGجزئیات
45ـ کفش با تخت بیرونی از کائوچو یا از پلاستیک:جزئیات
4664062000ـ تخت‌های بیرونی و پاشنه، از کائوچو یا از پلاستیک20kgجزئیات
4765069100ـ ـ‌ از کائوچو یا از مادة پلاستیک32kgجزئیات
4867021000ـ از مواد پلاستیکی55kgجزئیات
494202رختدان، چمدان و رختدان کوچک، کیف بزک، کیف اسناد، کیف مدرسه، جلد عینک، جلد دوربین دوچشمی، جلد دستگاه های عکاسی و دوربین‌عکاسی، جلد آلات موسیقی یا اسلحه و محفظه‌های همانند؛ کیف‌های سفری، کیسه‌های عایق شده برای مواد غذایی یا آشامیدنی، کیف لوازم آرایش، کیف‌های‌کوله‌پشتی، کیف‌دستی، کیف خرید، کیف اوراق، کیف و کیسه پول، محفظه‌برای نقشه، قوطی سیگار، کیسه توتون، کیف‌های ابزار،‌کیف وسایل ورزشی، جلد قرابه و بطری، جعبه جواهر آلات، قوطی پودر، جعبه قاشق و چنگال و محفظه‌های همانند، از چرم طبیعی یا از چرم دوباره ساخته شده، از ورق‌های مواد پلاستیکی، از مواد نسجی، از فیبر ولکانیزه یا از مقوا که کلاً یا بیشتر آنها با همین مواد یا با کاغذ پوشانده شده باشند.جزئیات
5042021200ـ ـ با سطح خارجی از مواد پلاستیکی یا مواد نسجی55Uجزئیات
51420222ـ ـ با سطح خارجی از ورق‌های پلاستیکی یا از مواد نسجی:جزئیات
5242023200ـ ـ با سطح خارجی از ورق‌های پلاستیکی یا از مواد نسجی55KGجزئیات
5342029200ـ ـ با سطح خارجی از ورق‌های پلاستیکی یا از مواد نسجی55KGجزئیات
54ـ کاغذ و مقوا، اندوده، آغشته یا پوشانده با مواد پلاستیکی (به استثنای چسب‌ها):جزئیات
5548142000ـ کاغذ دیواری و پوشش‌های دیواری همانند متشکل از کاغذ با رویه اندوده یا پوشانده شده بالایه‌ای از ماده پلاستیکی، دانه‌دار شده (Grained)، داغ‌زده، رنگ‌شده، چاپ‌شده با نقش و نگار، یا به نحوی دیگر تزئین‌شده باشد.10kgجزئیات
565604نخ و طناب لاستیکی، پوشانده شده با منسوج، نخ نسجی، نوارها و اشکال همانند مشمول شماره 04 54 یا 05 54، آغشته، اندوده و پوشانده یا غلاف شده با کائوچو یا مواد پلاستیکی.جزئیات
575607ریسمان، طناب و کابل، حتی گیس باف یا قیطان‌باف، حتی آغشته، اندوده، پوشانده یا غلاف شده با کائوچو یا ماده پلاستیکی.جزئیات
5856041000ـ نخ و طناب لاستیکی، پوشانده شده با منسوج20kgجزئیات
5956074910ـ ـ ـ نخ مورد مصرف در تولید تسمه پروانه‌های لاستیکی4kgجزئیات
6056075010ـ ـ ـ نخ مورد مصرف در تولید تسمه پروانه های لاستیکی4kgجزئیات
615902پارچه استخوان‌بندی لاستیک چرخ تهیه‌شده از نخ‌های نایلون یا سایر پلی‌آمیدها، پلی‌استرها یا ریون ویسکوز با مقاومت بالا.جزئیات
625903پارچه‌های نسجی آغشته، اندوده، پوشانده یا مطبق‌شده با مواد پلاستیکی، غیر از آنهایی که مشمول شماره 02 59 می‌شوند.جزئیات
63591000تسمه نقاله یا تسمه انتقال نیرو، از مواد نسجی، حتی آغشته، اندوده، پوشانده شده یا مطبق شده با ماده پلاستیکی، یا مستحکم شده با فلز یا با مواد دیگر.جزئیات
6459021050ـ ـ ـ شیفر (Chiefer) مخصوص استخوان بندی لاستیک چرخ5kgجزئیات
6559039030ـ ـ ـ نوار پهلوی پوشک سه لایه، متشکل از دو لایه منسوج در طرفین و یک لایه میانی فیلم الاستیک4kgجزئیات
6661161000ـ آغشته، اندوده یا پوشانده شده با مواد پلاستیک یا کائوچو:55KGجزئیات
67721070ـ رنگ‌شده، ورنی‌زده یا اندود شده با مواد پلاستیک:جزئیات
6872107010ـ ـ ـ هات لمینت شده با مواد پلاستیکی با ضخامت حداقل 0/4 و حداکثر 0/6 میلی متر و عرض حداقل 600 و کمتر از 1100 میلی متر4kgجزئیات
69721240ـ رنگ شده، ورنی‌‌زده یا اندود شده با مواد پلاستیک:جزئیات
7073089020ـ ـ ـ کابل پیش تنیده چند رشته به هم تابیده فولادی به قطر هر رشته 3 تا 10 میلیمتر به صورت کلاف، حتی با روکش پلاستیکی یا گالوانیزه، جهت استفاده در بتون20kgجزئیات
7173121010ـ ـ ـ مفتول به هم تابیده شده از فولاد روکش شده با برنج (TYRE STEEL CORD) مورد مصرف در تایر لاستیک خودرو4kgجزئیات
7273121020ـ ـ ـ کابل پیش‌ تنیده چندرشته به هم تابیده فولادی (Pre-stressed Concrete strand) به قطر هر رشته 3 تا 10 میلیمتر به صورت کلاف، حتی با روکش پلاستیکی یا گالوانیزه، جهت استفاده در بتون20kgجزئیات
7373144200ـ ـ اندودشده با مواد پلاستیک15kgجزئیات
748465ماشین ابزار (از جمله ماشین برای کوبیدن میخ،کوبیدن میخ دوپا، چسباندن یا به نحو دیگری جفت و جورکردن) برای کارکردن روی چوب، چوب‌پنبه ، استخوان، کائوچوی سفت، مواد پلاستیکی سخت یا مواد همانندجزئیات
7573209010ـ ـ ـ فنر مخصوص مکانیسم جمع کردن کمربندهای ایمنی خودرو جفت و جور شده با بدنه پلاستیکی15kgجزئیات
768477ماشین‌آلات و دستگاه‌های کارکردن روی کائوچو یا مواد پلاستیکی یا برای ساختن محصولات از این مواد، که در جای دیگر این فصل گفته نشده و مشمول شماره‌های دیگر این فصل نباشد.جزئیات
778480شاسی قالب‌گیری برای ریخته‌گری فلزات؛ کف قالب؛ مدل قالب‌گیری؛ قالب برای فلزات (غیر از قالب شمش‌ریزی)، کربورهای فلزی، شیشه، موادمعدنی، کائوچو یا مواد پلاستیکی.جزئیات
787410ورق و نوار نازک (Foil) مسی (حتی چاپ ‌شده یا ملصق بر روی کاغذ، مقوا، مواد پلاستیک یا روی تکیه‌گاه از مواد همانند) به ضخامت حداکثر 0/15 میلیمتر (بدون در نظر گرفتن تکیه‌گاه).جزئیات
7984261200— جرثقیل‌های متحرک داراي چارچوب (FRAME) با چرخ‌های لاستیک‌دار و جرثقیل‌های جابه جاکننده با شاسی خورجینی5Uجزئیات
8084264100ـ ـ با چرخ‌های لاستیکی5Uجزئیات
817607ورق و نوار نازک از آلومینیوم (حتی چاپ شده یا ملصق بر روی کاغذ، مقوا، مواد پلاستیک یا روی تکیه‌گاه از مواد همانند) به ضخامت حداکثر 0/2 میلیمتر (بدون احتساب تکیه‌گاه).جزئیات
8280070010ـ ـ ـ‌ ورقه و نوارهای (Foil) از قلع (حتی چاپ شده یا ملصق شده بر روی کاغذ، مقوا، مواد پلاستیک یا روی تکیه‌گاه از مواد حداکثر 0/2میلیمتر (بدون در نظر گرفتن تکیه‌گاه) پودر و فلس قلع4kgجزئیات
8384775100— برای قالب گیری یا روکش کردن لاستیک چرخ بادی یا برای قالب‌گیری یا شکل دادن تویی لاستیک چرخ به طریق دیگر5Uجزئیات
84ـ قالب برای کائوچو یا مواد پلاستیکی:جزئیات
8584819020— مکانیسم شیر از نوع پلاستیکی برای شیرآلات بهداشتی اهرمی5KGجزئیات
8687141030ـ ـ ـ چرخ کامل، به استثنای لاستیک، طوقه و پره15kgجزئیات
87853225ـ ـ دی‌الکتریک از کاغذ یا از مواد پلاستیکیجزئیات
8885322520— با دی‌الکتریک از کاغذ یا موادپلاستیکی قابل نصب بر روی برد مدار چاپی به‌استثنای خازن SMD4KGجزئیات
899024ماشین‌ها و دستگاه‌ها برای آزمایش استحکام، مقاومت، فشار‌پذیری، کشش‌پذیری یا سایر خواص مکانیکی مواد (مثلاً، فلزات، چوب، منسوجات، کاغذ، مواد پلاستیکی).جزئیات
9090031100ـ ـ قاب عینک از مواد پلاستیکی5Uجزئیات
9185472000ـ‌ قطعات عایق از مواد پلاستیکی5kgجزئیات
929404قسمت فنری تختخواب؛ اسباب تختخواب و اشیای همانند (مثلاً، تشک، لحاف، لحاف‌پر، کوسن مخده و بالش) دارای فنر یا انباشته شده یا از داخل تجهیز شده با هر نوع مواد، یا از کائوچوی اسفنجی یا از مواد پلاستیکی اسفنجی، با یا بدون روپوشجزئیات
9394042100ـ ـ از کائوچوی اسفنجی یا ازمواد پلاستیکی اسفنجی، با یا بدون پوشش32KGجزئیات
9496062100ـ ـ‌ از مواد پلاستیکی، پوشانده نشده با مواد نسجی10kgجزئیات
9596151100ـ ـ از کائوچوی سفت یا از مواد پلاستیکی10kgجزئیات
9698842700قطعات منفصله برای تولید لیفتراک بهاستثنای دکل کامل، اکسل فرمان، رینگ، شاسی، وزنه تعادلی، کابین راننده، باتری، رادیاتور آب، لاستیک و کپسول مخصوص لیفتراک گازی با هر درصد ساخت داخل4kgجزئیات
97988429قطعات منفصله برای تولید ماشین آلات راهسازی به استثنای لاستیکجزئیات
98988433قطعات منفصله جهت تولید کمباین به استثنای لاستیکجزئیات
99988701قطعات منفصله برای تولید تراکتور کشاورزی به استثنای لاستیکجزئیات
10098870122—- با ساخت داخل 20 درصد تا کمتر از 30 درصد به‌استثنای لاستیک5kgجزئیات
10198870123—- با ساخت داخل 30 درصد و بیشتربه‌استثنای لاستیک4kgجزئیات
10298870301ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل کمتر از 15 درصد به استثنای لاستیک10kgجزئیات
10398870302ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل کمتر از 15درصد تا کمتر از 25 درصد به استثنای لاستیک5kgجزئیات
10498870303ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 25 درصد و بیشتر به استثنای لاستیک4kgجزئیات
10598870312ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 20 درصد تا کمتر از 30 درصد به استثنای لاستیک20kgجزئیات
10698870313ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 30 درصد تا کمتر از 40 درصد به استثنای لاستیک15kgجزئیات
10798870314ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 40 درصد تا کمتر از 60 درصد به استثنای لاستیک10kgجزئیات
10898870315ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 60 درصد و بیشتر به استثنای لاستیک5kgجزئیات
10998870322ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 20 درصد تا کمتر از 30 درصد به استثنای لاستیک32kgجزئیات
11098870323ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 30 درصد تا کمتر از 40 درصد به استثنای لاستیک20kgجزئیات
11198870324ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 40 درصد تا کمتر از 50 درصد به استثنای لاستیک15kgجزئیات
11298870325ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 50 درصد تا کمتر از 60 درصد به استثنای لاستیک10kgجزئیات
11398870326ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 60 درصد و بیشتر به استثنای لاستیک5kgجزئیات
11498870331ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 20 درصد تا کمتر از 30 درصد به استثنای لاستیک55kgجزئیات
11598870332ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 30 درصد تا کمتر از 40 درصد به استثنای لاستیک32kgجزئیات
11698870333ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 40 درصد تا کمتر از 50 درصد به استثنای لاستیک20kgجزئیات
11798870334ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 50 درصد تا کمتر از 60 درصد به استثنای لاستیک10kgجزئیات
11898870335ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل60 درصد و بیشتر به استثنای لاستیک5kgجزئیات
11998870337ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 20 درصد تا کمتر از 30 درصد به استثنای لاستیک15kgجزئیات
12098870338ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 30 درصد تا کمتر از 40 درصد به استثنای لاستیک10kgجزئیات
12198870339ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 40 درصد و بیشتر به استثنای لاستیک5kgجزئیات
12298870342ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 20 درصد تا کمتر از 30 درصد به استثنای لاستیک15kgجزئیات
12398870343ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 30 درصد و بیشتر به استثنای لاستیک10kgجزئیات
12498870351ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 20 درصد تا کمتر از 30 درصد به استثنای لاستیک32kgجزئیات
12598870352ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 30 درصد تا کمتر از 40 درصد به استثنای لاستیک20kgجزئیات
12698870353ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 40 درصد تا کمتر از 50 درصد به استثنای لاستیک15kgجزئیات
12798870354ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 50 درصد تا کمتر از 60 درصد به استثنای لاستیک10kgجزئیات
12898870422ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 20 درصد تا کمتر از 30 درصد به استثنای لاستیک15kgجزئیات
12998870423ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل درصد 30 تا کمتر از 40 درصد به استثنای لاستیک10kgجزئیات
13098870424ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 40 درصد و بیشتر به استثنای لاستیک5kgجزئیات
13198870432—- با ساخت داخل 20 درصد تا کمتر 30 درصد به‌استثنای لاستیک5kgجزئیات
13298870433—- با ساخت داخل 30 درصد تا کمتر از 40% به‌ استثنای لاستیک4kgجزئیات
13398870442ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 20 درصد تا کمتر از 30 درصد به استثنای لاستیک20kgجزئیات
13498870443ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 30 درصد تا کمتر از 40 درصد به استثنای لاستیک15kgجزئیات
13598870444ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 40 درصد تا کمتر از 60 درصد به استثنای لاستیک10kgجزئیات
13698870445ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 60 درصد و بیشتر به استثنای لاستیک5kgجزئیات
13798871171ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل کمتر از 15 درصد به استثنای لاستیک4kgجزئیات
13898871172ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 15 درصد و بیشتر به استثنای لاستیک4kgجزئیات
13998871181ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل کمتر از 15 درصد به استثنای انجین و لاستیک20kgجزئیات
14098871182ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 15درصد تا کمتر از 25درصد به استثنای انجین و لاستیک15kgجزئیات
14198871183ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 25 درصد تا کمتر از 35 درصد به استثنای لاستیک10kgجزئیات
14298871184ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 35 درصد وبیشتر به استثنای لاستیک5kgجزئیات
14398871191ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل کمتر از 14 درصد به استثنای لاستیک5kgجزئیات
14498871192ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 14درصد و بیشتر به استثنای لاستیک4kgجزئیات
14598871195ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل کمتر از 14 درصد به استثنای لاستیک5kgجزئیات
14698871196ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 14 درصد و بیشتر به استثنای لاستیک4kgجزئیات
14798871210—- با ساخت داخل کمتر از 15 درصد (به استثنای لاستیک)20kgجزئیات
14898871220—-با ساخت داخل 15 درصد تا کمتر از 25 درصد به استثنای لاستیک15kgجزئیات
14998871230—- با ساخت داخل 25 درصد تا کمتر از 35 درصد با استثنای لاستیک10kgجزئیات
15098871240—- با ساخت داخل 35 درصد تا کمتر از 50 درصد به استثنای لاستیک5kgجزئیات
15198871290—- با ساخت داخل 50 درصد و بیشتر به استثنای لاستیک5kgجزئیات
15290172010— از جنس پلاستیک20Uجزئیات
15398870361—- با ساخت داخل حداکثر 14% به استثنای لاستیک4KGجزئیات
15498870362—- با ساخت داخل بیشتر از 14% به استثنای لاستیک4KGجزئیات
15598870434—- با ساخت داخل بیش از 40% به استثنای لاستیک4KGجزئیات
15698870436—- با ساخت داخل 20% تا کمتر از 30% به استثنای لاستیک5KGجزئیات
15798870438—- با ساخت داخل بیش از 40% به استثنای لاستیک4KGجزئیات
15840129020ـ ـ ـ لاستیک رویی توپر10KGجزئیات
15997870222—- با ساخت داخل 30 درصد تا کمتر از 40 درصد به‌ استثنای لاستیک5KGجزئیات
16098870223—- با ساخت داخل 40 درصد تا کمتر از 50 به‌ استثنای لاستیک5KGجزئیات
16198870224ـ ـ ـ ـ با ساخت داخل 50 درصد و بیشتر به استثنای لاستیک4KGجزئیات
16298870225—- با ساخت داخل کمتر از 20 درصد با استثنای لاستیک4KGجزئیات
16398870226—- با ساخت داخل حداقل 20 درصد با استثنای لاستیک4KGجزئیات
16494059200— از مواد پلاستیکی5KGجزئیات
16594037000ـ مبل‌ها از مواد پلاستیکی55Uجزئیات
16684798950ـ ـ ـ ماشین‌آلات لاستیک درآور5Uجزئیات
16785469010— از پلاستیک5KGجزئیات
16887019110— تراکتور شالیزار ضد آب با چرخ های مخصوص لاستیکی1Uجزئیات
16987019210ـ ـ ـ تراکتور شالیزار ضد آب با چرخ های مخصوص لاستیکی1Uجزئیات
17087087040— چرخ (رینگ) به صورت سوار شده با لاستیک (تایر)32KGجزئیات
17190183220— لوله فلزی تیز شده و آماده برای تولید سرسوزن (فاقد قسمت پلاستیکی)5KGجزئیات
17290183922ـ ـ ـ ظروف نمونه‌گیری خون میکروتینرو واکوتینر از جنس پلاستیک یا شیشه دارای مواد افزودنی5Uجزئیات
173392329ـ ـ از سایر مواد پلاستیکی:جزئیات
17440169960ـ ـ ـ تکیه‌گاه (ضربه‌گیر یا لرزه‌گیر) براساس لاستیک جهت سازه‌ها4KGجزئیات
17540169970ـ ـ ـ روکش عاجدار لاستیک خودرو بصورت رول4KGجزئیات
17640169980— دسته موتور و ضربه گیرهای لاستیکی (مانتینگ) خودرو15KG
خدمات ما چگونه ارزیابی میکنید؟
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اطلاع میرساند این مجموعه به غیر از دفتر مرکزی تهران هیچ گونه شعبه یا نمایندگی در سایر شهر های ایران ندارد

X