واردات یراق آلات و پیچ و مهره از چین

بازرگانی آسان تجارت در زمینه واردات انواع یراق آلات و پیچ و مهره و ترخیص کالا های وارداتی فعالیت می کند. در این مقاله قصد داریم در مورد واردات یراق آلات و پیچ و مهره صحبت کنیم. 

 

مطالب مرتبط :  واردات یراق آلات از چین

یراق آلات و پیچ و مهره

 یراق آلات و پیچ و مهره 

همانطور که از لوله ها برای انواع کاربردهای مسکونی، عمومی و صنعتی استفاده می شود، یراق آلات و پیچ و مهره نیز کاربرد های بسیاری دارند و از اهمیت بالایی برخوردار هستند . هیچ لوله ای را نمی توان بدون استفاده از اتصالات و فلنج های مناسب وصل کرد. اتصالات لوله به لوله ها اجازه می دهد تا در صورت لزوم نصب و به هم متصل شوند و در محل مناسب خاتمه داده شوند. کاربرد یراق آلات و پیچ و مهره  پایانی ندارد تا زمانی که کاربرد لوله ها پایانی نداشته باشد. در حالی که لیست کاربرد های یراق آلات همچنان در حال گسترش است ،  استحکام ، انعطاف پذیری ، سرعت جریان بسیار خوب و مقاومت شیمیایی بالا کیفیت هایی هستند که به طور منحصر به فردی برای جابجایی یا انتقال مایعات ، بخار ، جامدات و هوا از یک نقطه به نقطه دیگر مناسب هستند.  

مطالب مرتبط: حواله یوان از چین

اتصالات پیچ و مهره 

آیا تامین کننده فعلی شما قادر به رفع نیازهای شما نیست؟ ما می توانیم پیچ و مهره های اتصال را در هر ماده دلخواه واردکنیم. ما پیچ های اتصال را در اندازه ها و کیفیت های مختلف ارائه می دهیم. ماده ای که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد فولاد کربنی است. استفاده از این ماده استحکام کششی بالایی را تضمین می کند. استحکام کششی بالا تضمین می کند که پیچ اتصال به شکل خود باقی می ماند و می تواند بار دینامیکی سنگین را تحمل کند. نمونه هایی از رایج ترین استانداردها عبارتند از: DIN609، DIN610 و EN14399-8. 

اتصالات لوله شامل طیف گسترده ای از محصولات در اشکال ، اندازه ها و مواد مختلف است. با پیشرفت های سریع در زمینه اتصالات صنعتی و تحقیقات مستمر در این صنعت ، محصولات جدید مختلفی تولید می شود. برخی از اتصالات دارای ویژگی های خاصی هستند به طوری که می توان آنها را بر اساس اصول مختلفی مانند هیدرولیک ، پنوماتیک بسته به استفاده نهایی ساخت . یراق آلات بسته به کاربردهای مختلفی که در آن استفاده می شود ، طیف گسترده ای از محصولات را شامل می شود. 

مطالب مرتبط : حمل و نقل هوایی و دریایی و زمینی 

یراق آلات و پیچ و مهره

مزایای استفاده از پیچ و مهره 

مقدار پیچ های مورد نیاز برای اتصال فلنج با تعداد سوراخ های پیچ در فلنج مشخص می شود. قطر و طول پیچ ها به نوع و کلاس پیچ ومهره بستگی دارد. امروز با مشاوران ما در بارگانی آسان تجارت تماس بگیرید تا در مورد واردات یراق آلات و پیچ و مهره هایی که برای مواد اتصال عرضه می کنیم بیشتر بدانید. 

یراق آلات و پیچ ومهره را می توان در یکی از دسته های زیر دسته بندی کرد: 

اتصالاتی که مسیرهای لوله را گسترش یا خاتمه می دهند ،  کوپلینگ ها ، یراق آلات درب ، قفل ، آداپتورها ، درپوش و دوشاخه ،  اتصالاتی که جهت لوله را تغییر می دهند ،  آرنج (الز) ، اتصالاتی که دو یا چند لوله را به هم متصل می کنند  ، جک و پاوریونیت ،  کاهنده ها ،   بوشینگ ها ،  کوپلینگ های فلکس ، مکانیزم ، کاهنده های اتصال ،  آداپتورها ،  انواع اتصالات لوله در سیستم لوله کشی ، نوع سه راهی ، ریل ،  نوع صلیب ،  جفت ،  اتحادیه ها ، دستگیره درب ، آداپتورها ،  اولت ، دوشاخه ، کلاه لبه دار ، شیر فلکه ، اتصالات لوله زانویی  لولا و لوازم اتصالات آن ، 

لوله زانویی برای تغییر جهت جریان بین دو لوله استفاده می شود. آرنج ها معمولاً با زاویه 22.5 درجه، 45 درجه و 90 درجه در دسترس هستند. اگر قطر لوله ها یکسان باشد، از زانویی معمولی استفاده می شود در غیر این صورت از زانویی کاهش دهنده استفاده می شود. آرنج ها از مواد مختلفی ساخته می شوند. اینها معمولاً با رزوه های ماده عرضه می شوند و می توانیم آنها را با جوش لب به لب یا سوکت نیز تعمیر کنیم. 

مطالب مرتبط: واردات از چین 

تعرفه گمرکی مشترک چیست؟ 

از زمان تکمیل بازار داخلی، کالاها می توانند آزادانه بین کشورهای عضو در گردش باشند. بنابراین “تعرفه گمرکی مشترک” (CCT) برای واردات کالا از مرزهای خارجی اتحادیه اروپا اعمال می شود. این تعرفه برای همه اعضای اتحادیه اروپا مشترک است، اما نرخ های عوارض از نوعی واردات به نوع دیگر بسته به نوع واردات و دیگر موارد متفاوت است. نرخ ها به حساسیت اقتصادی محصولات بستگی دارد. 

روش کار ما  

ما موجودی نیاز های خاص شما را تهیه می کنیم و سپس بهترین راه حل ممکن را در شبکه تولید کنندگان خارج از کشور خود پیدا می کنیم ، سپس مراقب هستیم که محصول مناسب را به موقع دریافت کنید. نیازهای شما همیشه در اولویت هستند. برای کسب اطلاعات و مشاوره با کارشناسان ما در بازرگانی آسان تجارت تماس بگیرید. 

مطالب مرتبط: حواله یوان 

واردات یراق آلات و پیچ و مهره

کلام آخر  

آیا به دنبال راه حل های واردات پیچ و مهره با  مواد و کیفیت بالا هستید یا برای پیچ و مهره ای که مطابق نقشه های فنی نیازهای خاص شما را برآورده می کند؟ کارکنان ما متخصص در زمینه واردات انواع یراق آلات هستند و آماده کمک به شما هستند. در کلیه صنایع از یراق آلات و پیج و مهره استفاده می شود و بر این اساس از انواع اتصالات استفاده می شود. بنابراین ، یراق آلات و پیچ ومهره  کاربرد های زیادی در اکثر صنایع دارند و  برای عملکرد مناسب انها نقش بسزایی را ایفا می کند. ما در بازرگانی آسان تجارت همه چیز را برای شما ترتیب می دهیم. 

خدمات ما چگونه ارزیابی میکنید؟
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اطلاع میرساند این مجموعه به غیر از دفتر مرکزی تهران هیچ گونه شعبه یا نمایندگی در سایر شهر های ایران ندارد

X