حواله یوان به بانک abc

حواله یوان به بانک abc

در این متن قصد داریم تا در مورد حواله یوان به بانک abc صحبت کنیم .در مورد حواله یوان به چین صحبت کردیم و انواع روش ها را ارئه دادیم. قابل ذکر است که بازرگانی آسان تجارت حواله شما به بانک abc را انجام می دهد فقط کافیست با مشاوران ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را برای شما انجام دهند.

این مجموعه دارای تیم تخصصی جهت انجام خدمات حمل ، ترخیص ، خرید ، انتقال ارز در کشور چین، آلمان ، ترکیه ، امارات می باشد. جهت اخذ راهنمایی یا استعلام قیمت خدمات "حواله یوان به بانک abc" با مشاورین ما تماس حاصل نمایید. و یا درخواست خود را در شبکه های اجتماعی ، واتس آپ ، تلگرام یا ایمیل ارسال نمایید و در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس حاصل خواهند نمود.

بانک کشاورزی چین

بانک کشاورزی چین (ABC) 

 بانک کشاورزی چین (ABC)، که  AgBank  نیز نامیده می شود، یکی از چهار بانک بزرگ در چین است. این بانک در 10 ژوئیه 1951 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در منطقه Dongcheng، پکن است. این بانک  در سرتاسر کشور  چین، هنگ کنگ، لندن، توکیو، نیویورک، فرانکفورت، سیدنی، سئول و سنگاپور شعبه  دارد. 

ABC بانک  320 میلیون مشتری شخصی ، 2.7 میلیون مشتری شرکتی و نزدیک به 24000 شعبه دارد. این  بانک سومین وام دهنده بزرگ چین از نظر دارایی است. ABC در اواسط سال 2010 عمومی شد و بزرگترین عرضه اولیه عمومی (IPO) جهان را در آن زمان دریافت کرد،  از زمانی که شرکت نفت دولتی عربستان سعودی  از آن سبقت گرفت. در سال 2011، در بین 1000 بانک برتر جهانی رتبه هشتم را کسب کرد،  تا سال 2015، در سیزدهمین فهرست سالانه فوربس در سال 2000 رتبه سوم را کسب کرد و در سال 2017 در رتبه پنجم قرار گرفت . 

AGRICULTURAL BANK OF CHINA LIMITED یک بانک تجاری مستقر در چین است. بانک عمدتاً از طریق چهار بخش تجاری فعالیت می کند. بخش مالی شرکت در تجارت سپرده و وام، امور مالی مشاغل کوچک و خرد، تسویه حساب و مدیریت نقدی، تامین مالی تجارت و بانکداری سرمایه گذاری و غیره مشغول است. بخش مالی شخصی درگیر سپرده و وام شخصی، تجارت کارت اعتباری و تجارت بانکداری خصوصی است. بخش خزانه داری در تجارت بازار پول و مدیریت سبد سرمایه گذاری مشغول است. بخش مدیریت دارایی در ارائه خدمات مالی، کسب و کار نگهداری دارایی، بازنشستگی و تجارت فلزات گرانبها مشغول است. 

تاریخچه بانک کشاورزی چین

تاریخچه بانک کشاورزی چین 

از زمان تأسیس جمهوری خلق چین در سال 1949، ABC چندین بار تشکیل و لغو شده است. در 10 ژوئیه 1951، دو بانک جمهوری چین، بانک کشاورزان چین و بانک تعاون، ادغام شدند و بانک همکاری کشاورزی را تشکیل دادند که ABC آن را جد خود می داند. با این حال، این بانک در سال 1952 به بانک مرکزی چین، بانک مرکزی چین ادغام شد. اولین بانک با نام بانک کشاورزی چین در سال 1955 تأسیس شد، اما در سال 1957 به بانک مرکزی ادغام شد. در سال 1963 دولت چین تشکیل شد. بانک کشاورزی دیگری که دو سال بعد در بانک مرکزی ادغام شد. بانک کشاورزی امروز چین در فوریه 1979 تأسیس شد. ساختار آن برای تشکیل یک شرکت هلدینگ به نام بانک کشاورزی چین محدود شد. در جولای 2010 در بورس های شانگهای و هنگ کنگ ثبت شد. 

در آوریل 2007، ABC قربانی بزرگترین سرقت بانک در تاریخ چین شد. این زمانی رخ داد که دو مدیر خزانه در شعبه بانک Handan در استان هبی تقریباً 51 میلیون یوان (7.5 میلیون دلار آمریکا) اختلاس کردند. در سال 2012، ABC پروژه ای را برای مهاجرت به سیستم بانکی Avaloq آغاز کرد.در جریان بحران کره در سال 2013، بانک کشاورزی چین تجارت با یک بانک کره شمالی را که توسط ایالات متحده متهم به تامین مالی برنامه های موشکی و هسته ای پیونگ یانگ شده بود، متوقف کرد. 

حواله یوان به بانک کشاورزی چین

حواله یوان به بانک کشاورزی چین 

بانک کشاورزی چین (ABC) ،  خدمات پرداخت متنوعی را از طریق کانال‌ های مختلف ارائه می‌ دهد تا مشتریان را قادر سازد تا کنترل مؤثر تری بر پرداخت داشته باشند و ضمن بهبود کارایی پرداخت، مدیریت ریسک را افزایش دهند. 

 ABC مبلغ دقیقی را طبق دستور حواله‌ کننده از طریق انتقال الکترونیکی وجه به گیرنده پرداخت می‌ کند. مشتریان شرکتی و شخصی ممکن است انواع مختلفی از تسویه حساب را از طریق حواله بانکی یا حواله نقدی انجام دهند. حواله نقدی تنها زمانی در دسترس است که هم حواله کننده و هم گیرنده پرداخت ، شخص باشند. حواله های درون شهری، حواله های بین شهری و حواله های بین بانکی همگی پشتیبانی می شوند و در صورت انتخاب سرویس حواله  سریع، وجوه به صورت لحظه ای به حساب گیرنده واریز می شود. 

 حواله کننده کوپن حواله را با اسناد مربوطه در یکی از شعبه های ABC امضا می کند و ABC پس از بررسی مدارک  و دریافت مبلغ مقرر، پول را به بانک گیرنده واریز می کند. سپس ABC رسید حواله را برای حواله کننده صادر می کند. 

پرداخت الکترونیکی 

مشتریان می‌ تواند از طریق حساب‌ های خود یا حساب‌ های مجاز به راحتی از طریق پلتفرمهای الکترونیکی مختلف ABC نقل و انتقالات پولی انجام دهند.  ارز های متعدد از جمله RMB پشتیبانی می شوند. چندین روش پرداخت مانند پرداخت رزرو شده و پرداخت دسته ای پشتیبانی می شود. حواله های درون شهری، حواله های بین شهری و حواله های بین بانکی همگی امکان پذیر است. مشتریان برای دسترسی به بانک اکسپرس یا بانکداری آنلاین از یک خروجی ABC درخواست می دهند، سپس قراردادهای مربوطه را امضا می کنند و مجوز حساب مربوطه را اعطا می کنند.

خدمات پرداخت منظم

طبق توافق با طرف های مربوطه، ABC به طور منظم از حساب پرداخت کننده برداشت می کند و سپس به صورت دسته ای به گیرنده تعیین شده پرداخت می کند. این رویه  ممکن است شامل پرداخت حق بیمه، حقوق بازنشستگی و غیره باشد. این سرویس برای مشتریان شرکتی طراحی شده است که باید به طور دوره ای به چندین گیرنده پرداخت  کنند. پرداخت ها به موقع و مطمئن به حساب گیرندگان واریز می شود. مشتری در یک خروجی ABC درخواست می دهد، قرارداد مربوطه را امضا می کند و اطلاعاتی مانند حساب های گیرنده و میزان پرداخت را ارائه می دهد. سپس ABC به طور منظم از حساب پرداخت کننده به گیرندگان پرداخت می کند.  

حواله به بانک ABC چین

خدمات حقوق و دستمزد 

مشتری می تواند به ABC اجازه دهد حقوق را در یک باجه خروجی ABC یا از طریق سیستم عامل های الکترونیکی توزیع کند. سپس ABC از حساب تعیین شده برداشت می کند و مقدار مشخص شده پول را به حساب کارمندان از جمله دفترچه حساب، کارت های نقدی، کارت های شبه اعتباری و کارت های اعتباری مؤسسه منتقل می کند. هم حساب های ABC و هم حساب های بانک های دیگر پشتیبانی می شوند که وجوه به موقع در سراسر کشور به آنها واریز می شود. مشتری در خروجی ABC که در آن حساب باز می شود درخواست می دهد، حسابی را برای خدمات حقوق و دستمزد تعیین می کند و قرارداد خدمات حقوق و دستمزد را امضا می کند. اگر قرار است خدمات حقوق و دستمزد به صورت الکترونیکی ارائه شود، مشتری باید برای دسترسی به Express Bank-enterprise یا خدمات بانکداری آنلاین نیز ثبت نام کند. 

انتقال تلگرافی ارزی (T/T) یک حالت تسویه حساب است که در آن  بانک کشاورزی  چین ( ABC) ، طبق دستور ارسال کننده ، ارز خارجی را از طریق سوئیفت به گیرنده تعیین شده پرداخت می کند . 

ما در سایت آسان تجارت T/T را به دلار آمریکا ، ین ژاپن ، دلار هنگ کنگ ، یورو و پوند انگلیس با هزینه نسبتا کم ارائه می دهیم . امروزه T/T محبوب ترین روش حواله است . به طور کلی مشتری می تواند ظرف 1-3 روز کاری پول دریافت و یا ارسال  کند . 

  1. T/T بیرونی

(1) ارسال کننده فرم درخواست حواله خارجی را پر می کند . 

(2) فرستنده مبلغی برابر با پولی که باید حواله شود به اضافه هزینه خدمات و هزینه پستی به ABC می پردازد . حواله خارجی ممکن است از حساب صرافی نقدی یا با خرید ارز از ABC انجام شود . 

(3) شما باید مدارک معتبری را مطابق با ماهیت پرداخت ارزی خود به ما ارائه دهید که توسط اداره امور ارزی  مورد نیاز است . 

(4) پس از پذیرش درخواست شما ، دستورالعمل حواله به خارج از کشور را ارائه می دهیم و رسید ها به شما تحویل داده می شود. 

(5) در صورت نیاز به ایجاد تغییرات در دستورالعمل حواله ، باید درخواستی برای چنین تغییراتی ارائه دهید. 

(6) بازپرداخت حواله: شما درخواست کتبی و رسید حواله را برای درخواست بازپرداخت حواله از بانک پرداخت کننده ارسال می کنید . پول حواله شده پس از موافقت بانک پرداخت کننده با بازپرداخت و دریافت حواله ، مسترد خواهد شد . 

  1. T/T داخل

(1) ما پیام حواله را از بانک  دریافت می کنیم و پس از بررسی و تأیید پیام ، تشریفات اعتبار یا تسویه ارز را برای مشتری طبق سیاست ارزی دولت انجام می دهیم .  

(2) مشتری پس از دریافت اخطار اعتباری که صادر می کنیم ، فرم اظهار نامه درآمد خارجی را پر می کند ، مهر مالی شرکت خود را روی فرم الصاق می کند و آن را به ما تحویل می دهد تا مراحل  اظهار نامه پرداخت بین المللی و فروش وجوه صادراتی را طی کنیم . 

بخش بانکداری دفتر مرکزی  ABC ؛ 

شعبی که توسط رگولاتور  های بانکی و دفتر مرکزی ABC برای انجام امور تسویه حساب بین المللی تایید شده اند . 

سوالات متداول :  

 (ABC) حواله به بانک کشاورزی چین  

  1. آیا هزینه های T/T و D/D با نرخ های یکسانی دریافت می شود؟

  هزینه سرویس آنها با همان نرخ است ،  اما T/T مشمول هزینه تلگراف اضافی است . 

  1. رسید حواله خارجی برای چیست؟

 اگر دریافت‌ کننده پول را در مدت زمان معمول دریافت نکرد، می‌ توانید با استفاده از رسید ، اطلاعات حواله را از بانک استعلام کنید یا آن را اصلاح کنید ، یا آن را به عنوان مرجع برای حواله بعدی نگه دارید . 

  1. چه قوانین ارزی بر حواله خارجی حاکم است؟

 حواله خارجی باید با قوانین و سیاست های ارز خارجی مربوطه مطابقت داشته باشد. مدارک معتبر اسنادی مطابق با سیاست های ارزی دولت باید ارائه شود ، مانند اسناد پرداخت ارز خارجی تحت حساب های تجاری یا غیر تجاری ، تاییدیه کتبی برای پرداخت ارز خارجی تحت حساب های غیر تجاری ، فرم اظهار نامه دریافت ها و پرداخت های بین المللی. ، برگه تایید واردات (در صورت لزوم) و فرم اظهار نامه پرداخت خارجی تحت حساب های غیر تجاری (شامل سرمایه) (در صورت لزوم) . 

  1. آیا برای حواله داخلی باید حساب ارزی باز کنم؟

اگر حسابی در ABC دارید ، ما مستقیماً مبلغ حواله شده را به حساب شما واریز می کنیم . اگر در ABC حسابی ندارید، ما با استفاده از روشی دیگر ، ارز را برای شما انتقال می دهیم . 

کلام اخر 

اگر کار واردات از چین ، حمل و نقل هوایی و دریایی و زمینی  و ترخیص کالا از چین انجام می دهید و نیاز به حواله یوان به بانک کشاورزی چین دارید ، برای ارسال پول به بانک کشاورزی چین شما چندین گزینه خواهید داشت ، می توانید انتقال بانکی انجام دهید یا با کارت اعتباری یا نقدی پرداخت کنید . بانک کشاورزی چین، مانند همه بانک‌ ها، ممکن است گاهی از پذیرش پرداخت‌ های برخی یا همه اشخاص ثالث امتناع کند در این صورت برای اطمینان از انجام  به موقع حواله های خود  پیشنهاد می کنیم که حواله های خود را به سایت آسان تجارت بسپارید و با خیالی اسوده مطمئن باشید که حواله  های شما به مقصد می رسد. 

 

خدمات ما چگونه ارزیابی میکنید؟
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اطلاع میرساند این مجموعه به غیر از دفتر مرکزی تهران هیچ گونه شعبه یا نمایندگی در سایر شهر های ایران ندارد

X