چرا واردات ماینر ممنوع شد؟

چرا واردات ماینر ممنوع شد ؟ بعد از قانونی شدن استخراج بیت کوین در ایران تقاضا خرید انواع ماینر افزایش یافت و به خاطر همین موضوع نیز برخی از سودجویان ماینر ها را به صورت قاچاقی به کشور وارد می کردند و باید چاره ای اندیشیده می شد.

در حال حاضر بخش عمده ای از ماینر ها به صورت غیر قانونی و به صورت قاچاق وارد کشور می شود و بخش بسیار کمی به صورت قاونی می باشد و دستگاه های بسیار کمی در سیستم کشور ثبت هستند.

چرا واردات ماینر ممنوع شد ؟

و اما واردات ماینر

برای شرکت ها و افرادی که می خواهند ماینر وارد کشور بکنند و می خواهند مراحل قانونی را طی کنند یک سری شرایط  خاصی وجود دارد که باید این موارد را در نظر بگیرند.

پس واردات ماینر و لوازم برقی به صورت کامل ممنوع نمی باشد و با شرایطی می توان این کار را انجام داد و حالا شرایط دولت برای این کار چیست ؟

وزارت صنعت می گوید : واردات لوازم برقی و ماینر به کشور مجاز می باشد ،در صورتی که واردات این کالا ها توسط شرکت هایی صورت بگیرد که دفتر صنایع الکترونیک و برق و مخابرات وزارت صنعت آن شرکت را تایید کرده باشد مجاز برای انجام واردات می باشد.

و این مورد را نیز اشاره کردند که ثبت سفارش باید بعد از تایید صورت بگیرد . و اشاره کردند که تمامی موارد و کار های تشخیص مبدا واردات ماینر ها توسط گمرک صورت می گیرد.

امروزه ماینینگ خوب میباشد یا خیر ؟

چرا واردات ماینر ممنوع شد : امروزه تمام دنیا به ارز های دیجیتال یا رمز ارز ها روی آورده است و کشور ها و شرکت های زیادی نیز در این زمینه فعالیت می کنند و سرمایه گذاری بزرگی انجام داده اند.

ولی برای استخراج یا همان ماین ارز دیجیتال باید دستگاه هایی به نام ماینر خریداری کرد که این کار را برای ما انجام دهند ،و این دستگاه ها یکسری مشکلات را برای کشور و مردم دارند ، و آن چیست ؟

  1. بزرگ ترین مشکلی که وجود دارد قاچاق بودن ماینر ها می باشد که به صورت غیر قانونی وارد کشور می شوند.
  2. مشکل بعدی عدم وجود سیستم یکپارچه برای مدیریت این دستگاه ها و سیستم می باشد.
  3. و یکی از بزرگ ترین مشکل ها استخراج غیر قانونی ارز دیجیتال و استفاده از ماینر بدون تایید مراکز مربوطه.
  4. و مشکل بزرگ تر از همه مصرف بسیار زیاد برق کشور می باشد که ضرر بزرگی به کشور، دولت، و مردم دارد.

چرا واردات ماینر ممنوع شد ؟

تمامی این موارد دست به دست می دهند و باعث می شوند که ماینینگ و خریداری دستگاه ماینر جدی شود، به خاطر همین موضوع دولت بجز مراکزی که تایید شده می باشند تعطیل خواهد کرد و فرد مسئول جریمه و به مراجع قضائی معرفی خواهد شد. پس باید توجه داشته باشید که هر کاری و فعالیتی در این زمینه دارید حتما قانونی و ثبت شده باشد .

جواب سوال در نهایت : بله ماینینگ در ایران بازار خوبی دارد و سود خوبی نیز برای شما در بر خواهد داشت ولی پایه و اساس قوی ندارد، یعنی چه ؟ منظور اینکه ارزشی ندارد شما پس انداز چند ساله خود را در ایران کار سرمایه گذاری بکنید، چون این یک کار نو پا می باشد و آینده نیز مشخص نیست پس اگر ریسک پذیر هستید دنبال این کار بروید در غیر این صورت مطالعه زیادی داشته باشید و بعد وارد شوید.

چرا ایران را برای ماینینگ انتخاب می کنند ؟

ایران به دلیل داشتن منابع بسیار فراوان و ارزان قیمت مثل برق انتخاب می شود، چون ماینر ها مصرف برق زیادی دارند و انرژی برق در همه دنیا گران می باشد و هزینه های زیادی بر مصرف کننده دارد و فقط چند کشور وجود دارند که به دلیل فراوانی منابع برق را به صورت ارزان ارائه می دهند که یکی از این کشور ها ایران و هندوستان می باشند.

بزرگ ترین دلیل همان طور که در متن بالا گفته شد ارزان بودن انرژی برق در کشور ایران می باشد و چون ماینر ها نیز برق زیادی مصرف می کنند، پس کجا بهتر از ایران.

ولی این سودجویان توسط دولت شناسایی و جریمه خواهند شد چون حساس بودن دولت در این زمینه بسیار بالا می باشد و در چند سال آینده چندین مزرعه بزرگ ماینینگ ارز دیجیتال متوقف و بسته شده، این نوع مزرعه های ماینینگ هستند که باعث می شوند به سیستم برق رسانی کشور فشار وارد شود .

چرا واردات ماینر ممنوع شد ؟

راهنمای واردات از بازرگانی آسان تجارت

چرا واردات ماینر ممنوع شد

شرکت اسان تجارت تمامی امور ترخیض کالا را از گمرکات کشور انجام می دهد و کالا و ماشین الات صنعتی را توسط حمل و نقل هوایی زمینی و دریایی انجام می دهد .

شما می توانید انواع ماشین الات اتوماسیون و دستگاه های تزریق پلاستیک و انواع لوازم جانبی موبایل و . . . را با بهترین کیفیت و قیمت را از آسان تجارت سفارش دهید و با بهترین کیفیت و کم ترین زمان تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر دستگاه های تزریق پلاستیک دستگاه ها و ماشین الات دیگری  را با برند های معتبر توسط شرکت اسان تجارت سفارش دهید .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید و نحوه ی سفارش خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

اگر سوالی در رابطه با نحوه ی کار و یا درباره شرکت دارید ، می توانید به بخش سوالات متداول مراجعه فرمایید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با بازرگانی آسان تجارت ( 57 85 74 66 – 021 / 66 73 42 78 – 021 / 58 43 73 66 – 021 ) .

خدمات ما چگونه ارزیابی میکنید؟
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اطلاع میرساند این مجموعه به غیر از دفتر مرکزی تهران هیچ گونه شعبه یا نمایندگی در سایر شهر های ایران ندارد

X