حواله یوان معمولی

حواله یوان معمولی

در حالی که امروزه ارسال پول به چین مطمئناً آسان‌ تر از گذشته است . همان طور که پیش تر در مقاله حواله یوان به چین به بررسی راه های حواله یوان به چین پرداختیم در این مقاله به بررسی روش های معمول حواله یوان به چین می پردازیم.  برای یافتن بهترین روش برای انتقال پول به چین باید چندین فاکتور از جمله سهولت تراکنش ، سرعت، هزینه و شفافیت فرآیند در نظر گرفته شود. با توجه به اینکه بسیاری از مردم ترجیح می دهند برای انجام کار یا خرید در خانه بمانند، انتقال الکترونیکی پول در حال تبدیل شدن به انتخاب ارجح برای پرداخت و تجارت است. خوشبختانه ، خرید یا فروش کالا و بهره مندی از خدمات اکنون می تواند به صورت آنلاین انجام شود، همچنین گزینه های بیشتری برای انتخاب وجود دارد. کسب و کار ها و مشتریان راهی برای انجام معاملات آسان برای اقلام و خدمات پیدا کرده اند. حواله یوان به چین را می توان از طریق سایت ها و برنامه های انتقال پول آنلاین انجام داد . سایت آسان تجارت این نوع خدمات را ارائه می دهد. با استفاده از این سایت‌ ها، اکنون می‌ توانید از ایران به چین پول انتقال دهید که امکان انجام چنین معاملاتی را فراهم می‌ کند. این یک گزینه جذاب برای ارسال پول از طریق پست یا از طریق سپرده بین بانکی است زیرا هر دو ممکن است هزینه های مختلفی داشته باشند و امنیت کمتری را ارائه دهند. ارسال پول نقد فقط با کارت اعتباری یا حساب‌ های آنلاین ترجیح داده می‌ شود، زیرا می‌ تواند به شما کمک کند که از پرداخت پول خود اطمینان داشته باشید.  

این مجموعه دارای تیم تخصصی جهت انجام خدمات حمل ، ترخیص ، خرید ، انتقال ارز در کشور چین، آلمان ، ترکیه ، امارات می باشد. جهت اخذ راهنمایی یا استعلام قیمت خدمات "حواله یوان معمولی" با مشاورین ما تماس حاصل نمایید. و یا درخواست خود را در شبکه های اجتماعی ، واتس آپ ، تلگرام یا ایمیل ارسال نمایید و در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس حاصل خواهند نمود.

چگونه از ایران به چین پول بفرستیم؟ 

چگونه از ایران به چین پول بفرستیم؟ 

به دنبال راه هایی برای شروع ارسال پول از ایران به چین هستید؟ در زیر مراحلی وجود دارد که می توانید برای شروع ارسال یوان به چین انجام دهید . برای ارسال پول از ایران به چین مراحل اولیه زیر را دنبال کنید: 

 -با نرخ ارز آشنا باشید. نرخ ارز خارجی می تواند بر میزان دریافتی دریافت کننده شما تأثیر بگذارد.  

-مدارک شناسایی ممکن است هنگام ثبت نام از شما خواسته شود که مدرک شناسایی خود را نشان دهید، بنابراین بهتر است برای این کار آماده باشید. همچنین می توانید اطلاعات کلی گیرنده خود را تهیه کنید. 

-ثبت نام. سایت های انتقال پول آنلاین ممکن است وب سایت خود را طوری طراحی کرده باشند که ثبت نام را برای مشتریان آسان تر کنند. برای شروع سریع، مراحل ثبت نام را تکمیل کنید. همچنین ممکن است از شما خواسته شود که کارت اطلاعات حساب بانکی خود را به عنوان منبع وجوه مرتبط کنید. 

-بر تراکنش خود نظارت کنید پس از ارسال پول حتما یک کپی از شماره تراکنش یا شماره مرجع را نزد خود داشته باشید. این می تواند ساده ترین راه برای شما باشد که آیا پول شما ارسال شده است یا خیر. در صورت وجود، می توان از این شماره برای حل و فصل مشکل تراکنش نیز استفاده کرد. 

حواله یوان به چین

حواله یوان به چین 

هنگامی که نیاز به ارسال پرداخت به یک تامین کننده یا آژانس مسافرتی چینی دارید ، شک خواهید کرد که بهترین روش پرداخت برای انتقال امن، سریع و با هزینه کم هزینه کدام است. به طور کلی، شما می توانید پول را از طریق بانک ها یا پلت فرم های حواله بین المللی ارسال کنید. راندمان حواله بانکی با کارمزد های بالا و نرخ ارز پایین ، پایین است. و بسیاری از پلتفرم‌ های حواله بین‌ المللی وجود دارد که ممکن است ندانید کدام برای شما مناسب تر است. بنابراین در این مقاله روش های رایج برای ارسال پول به چین ذکر شده است ، از جمله نحوه استفاده از آنها، هزینه ارسال، مدت زمان ارسال ، و غیره. 

 • پی پال (مناسب برای پرداخت کمتر از 500 دلار) 

  pay pal

چگونه با استفاده از پی پال به چین پول انتقال دهیم؟ 

پی پال راحت ترین راه برای حواله یوان به چین است. کارت‌ های نقدی و کارت‌ های اعتباری را می‌ پذیرد، بنابراین ارسال پول از هر حسابی که دارید آسان است. و فرآیند ارسال پول با پی پال ساده است: 

با استفاده از آدرس ایمیل خود یک حساب پی پال ثبت کنید. 

کارت بانکی خود را با پی پال وصل کنید. 

از گیرنده خود بخواهید این کار را انجام دهد اگر آنها هم حساب پی پال ندارند. 

هنگامی که هر دو حساب شما آماده هستند، می توانید با انجام مراحل در PayPal پول ارسال کنید. 

هزینه انتقال پی پال چقدر است؟ 

زمانی که از کشور خود به چین پول می‌ فرستید، هزینه‌ ای پرداخت می‌ شود، زیرا این یک نوع پرداخت بین‌ المللی است. این هزینه بستگی به روش های پرداخت، حساب بانکی، موجودی PayPay Cash یا کارت های شما دارد. 

اجتناب از هزینه انتقال پی پال 

اما اکثر تامین کنندگان چینی هنگام ثبت نام یک حساب پی پال با آدرس چینی ایجاد می کنند و پی پال نیز کشور IP شبکه را که از وب سایت آنها بازدید می کند، شناسایی می کند. بنابراین پیشنهادی برای کاهش هزینه انتقال پی پال این است که به جای کارت اعتباری ، یک حساب پی پال توسط حساب بانکی خود ثبت کنید. انتقال حساب بانکی از طریق کانال بانکی ACH انجام می شود که تقلب در آن سخت است. با این حال، با کارت بدهی، به راحتی می توان ضرر را گزارش کرد، سپس انتقال پول را متوقف کرد تا ریسک پرداخت هزینه حمل اضافی توسط PayPal افزایش یابد. 

برای بررسی کم هزینه ترین راه برای حواله یوان به چین می توانید به مقاله حواله یوان بدون کارمزد مراجعه کنید. 

مدت زمان انتقال پول به چین توسط پی پال چقدر است؟ 

PayPal هنگام انتقال پول 2 سرویس مختلف ارائه می دهد: 

 • خدمات استاندارد: وجه در 2 روز کاری  منتقل می شود. 
 • خدمات فوری: وجه ظرف 30 دقیقه منتقل می شود – کارمزد اضافی 1٪ از مبلغ و حداکثر شارژ 10.00 دلار. با حداکثر سقف 5000 دلار در هر تراکنش، 5000 دلار در روز، 5000 دلار در هفته، 15000 دلار در ماه برای کارت های نقدی و حداکثر 25000 دلار در ماه برای بانک ها. 

برای بررسی سریع ترین راه برای حواله یوان به چین می توانید به مقاله حواله یوان فوری مراجعه کنید. 

چه مبلغی پی پال را برای ارسال پول به چین مناسب می کند؟ 

از آنجایی که PayPal پرداخت با کارت اعتباری را می پذیرد، زمانی که برای خرید مقدار بالاتری جریان نقدی ندارید، مفید است. با این حال، پی پال 180 روز محافظت از بازپرداخت را ارائه می دهد. ذینفع در مورد رفتار تقلب نگران خواهد شد. پس از اینکه گیرنده اطلاعات پیک را برای خرید ارائه کرد، برای یک متقلب آسان است که برای بازپرداخت درخواست کند. بنابراین برای تامین کنندگان چینی، آنها ترجیح می دهند مبلغ کمتری (کمتر از 500 دلار آمریکا) از پرداخت های PayPal دریافت کنند تا خطر تقلب را کاهش دهند. وقتی بیش از 500 دلار باشد، احتمالاً روش‌ های پرداخت دیگری را درخواست خواهند کرد. 

اگر سؤال دیگری در مورد پی پال دارید، می توانید از مشاوران ما در سایت آسان تجارت کمک بگیرید . 

XOOM

 • XOOM  

XOOM راه آسان‌ تری برای ارسال پول به چین است. این یک سرویس پی پال است. می توانید از XOOM برای واریز RMB مستقیماً به حساب بانکی چینی گیرنده خود استفاده کنید. بسیاری از بانک های بزرگ در چین پشتیبانی می شوند، مانند بانک چین، بانک ارتباطات، بانک ساختمانی چین، بانک پینگ آن، بانک کشاورزی چین، ICBC و غیره. همچنین XOOM سریع است. اگر پول شما از ساعت 7:30 صبح تا 10:00 شب به وقت پکن  ارسال شود، ظرف 30 دقیقه به دست شما می رسد.  

 برای انتقال پول، می توانید با حساب پی پال خود وارد شوید یا یک حساب Xoom با نام و آدرس ایمیل خود ایجاد کنید. پس از آن، با شماره کارت UnionPay گیرنده ، می توانید شروع به ارسال پول کنید. البته بسته به روش های پرداخت و مبلغ ارسال شما، کارمزد تراکنش و کارمزد تعویض ارز وجود خواهد داشت. 

Western Union 

 • Western Union 

Western Union یک ارائه دهنده راه حل پرداخت با سابقه طولانی است. آنها از سال 1871 مورد اعتماد بوده اند و شبکه وسیعی از 500000 مکان نمایندگی دارند.  

چگونه با استفاده از وسترن یونیون به چین پول انتقال دهیم؟ 

مدت‌ ها پیش، وسترن یونیون اکیداً از همه فرستندگان تراکنش‌ ها خواسته بود که در یکی از شعب های خود حضور داشته باشند. پس از ارتقاء زیاد سرویس آنها در سال های اخیر، اکنون می توانید پرداخت خود را از طریق آنلاین / درون فروشگاهی / برنامه موبایل انجام دهید. کار با انتقال وسترن یونیون ساده است. 

هزینه انتقال وسترن یونیون چقدر است؟ 

بسته به اینکه چگونه می‌ خواهید پرداخت کنید و گیرنده شما چگونه پول می‌ خواهد، هزینه‌ های مختلفی را دریافت می‌ کند.  در صورت پرداخت آنلاین، پرداخت با کارت اعتباری بیشترین کارمزد را دارد و پس از آن کارت های نقدی و سپس حساب های بانکی قرار می گیرند. و هزینه رسیدگی برای دریافت وجه نقد در محل WU بسیار بیشتر از حساب بانکی گیرنده است. بنابراین در شرایط عادی، انتخاب برای تکمیل حواله آنلاین سریع‌ تر، راحت‌ تر و اقتصادی‌ تر است.علاوه بر این، می توانید مستقیماً به Alipay گیرنده خود، یک پلت فرم پرداخت رایج در چین، پول ارسال کنید. اما حداکثر مبلغ 2500 دلار برای هر تراکنش است. 

نکاتی برای اطمینان از روان بودن انتقال Western Union 

بر اساس تجربه ما، در زیر نکاتی که باید هنگام استفاده از وسترن یونیون برای ارسال پول به چین توجه کنید، آمده است: 

 1. از نام و نام خانوادگی که برای موفقیت پرداخت Western Union ضروری است اطمینان حاصل کنید. برخی از مشتریان به دلیل اشتباه در نام نمی توانند پرداخت را انجام دهند.
 2. اگر در اطلاعات گیرنده مشکلی ایجاد کردید، برای تصحیح به شعب WU بروید.
 3. Western Union برای مقاصد تجاری مجاز نیست، هیچ گونه اطلاعات تجاری را در مورد انتقال نشان ندهید.
 4. یک گیرنده چینی تنها نمی‌ تواند بیش از 50000 دلار آمریکا (یا ارز خارجی برابر) در سال دریافت کند، لطفاً با دریافت‌ کننده خود بررسی کنید .

نکات ویژه هنگام استفاده از Western Union برای ارسال پول به چین: 

وسترن یونیون نرخ ارز ضعیفی را ارائه می دهد زیرا آنها نیز از آن درآمد کسب می کنند، بنابراین توصیه نمی شود که برای ارسال دلار آمریکا ترتیبی دهید، اما دریافت کننده برای دریافت CNY در چین، نرخ ارز می تواند حدود 5٪ متفاوت از قیمت متوسط بازار باشد. 

هنگامی که مبلغ قابل توجهی پول نقد ارسال می کنید، کارمزد حمل و نقل وسترن یونیون بسیار بیشتر از خدمات انتقال تلگرافیک ارائه شده توسط بانک خواهد بود، بنابراین اگر مبلغی بیش از 5000 دلار ارسال می کنید، لطفاً هزینه انتقال را مقایسه کنید. از آنجایی که وسترن یونیون نیز از شریک خود درخواست کارمزد بالای نمایندگی می کند، بسیاری از بانک های چین همکاری خود را با آنها متوقف کرده اند، مانند بانک کشاورزی چین. بنابراین مکان نمایندگی WU در چین از سال 2017 به سرعت در حال کاهش است و بدون شک راحتی برای دریافت کنندگان چینی بدتر از قبل است. لطفاً با تأمین‌ کننده چینی خود تماس بگیرید تا مطمئن شوید که آنها می‌ توانند از پرداخت WU شما استفاده کنند. 

 کلام آخر  

ارسال پول به چین ساده ترین کار نیست. نرخ ارز، کارمزد انتقال، و فراوانی روش‌ های پرداخت موجود می‌ تواند کشف بهترین راه برای ارسال پول به چین را دشوار کند. برای حواله یوان به چین می توانید از روش هایی که در بالا ذکر شده است استفاده کنید همچنین می توانید از مقاله های حواله یوان به علیپی و حواله یوان به ویچت نیز استفاده کرده و بهترین روش مناسب برای حواله یوان به چین را انتخاب کنید. اگر کار واردات از چین ، حمل و نقل هوایی و دریایی و زمینی، ترخیص کالا  و حواله یوان به چین نیاز دارید ، برای ارسال مطمئن و سریع می توانید از مشاوران ما در سایت آسان تجارت کمک گرفته و حواله های خود به چین را به آنان بسپارید. 

خدمات ما چگونه ارزیابی میکنید؟
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اطلاع میرساند این مجموعه به غیر از دفتر مرکزی تهران هیچ گونه شعبه یا نمایندگی در سایر شهر های ایران ندارد

X