واردات ساعت به دبی

واردات ساعت به دبی

دبی همیشه یک مرکز جهانی برای کالاهای لوکس از جمله ساعت بوده است. تقاضا برای ساعت‌های لوکس در دبی طی سال‌ها افزایش یافته است که منجر به افزایش واردات ساعت‌ها به این شهر شده است. دبی یکی از واردکنندگان پیشرو ساعت در خاورمیانه است و تعداد زیادی از برندهای ساعت بین المللی فروشگاه های خود را در این شهر راه اندازی کرده اند. با روند رو به رشد خرید آنلاین، واردات ساعت برای افراد و مشاغل در دبی بیشتر قابل دسترسی شده است. در این مقاله از آسان تجارت به فرآیند و مزایای واردات ساعت به دبی می پردازیم.

این مجموعه دارای تیم تخصصی جهت انجام خدمات حمل ، ترخیص ، خرید ، انتقال ارز در کشور چین، آلمان ، ترکیه ، امارات می باشد. جهت اخذ راهنمایی یا استعلام قیمت خدمات "واردات ساعت به دبی" با مشاورین ما تماس حاصل نمایید. و یا درخواست خود را در شبکه های اجتماعی ، واتس آپ ، تلگرام یا ایمیل ارسال نمایید و در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس حاصل خواهند نمود.

واردات ساعت به دبی

فرآیند واردات ساعت به دبی شامل مراحل مختلفی است که برای اطمینان از روند واردات روان باید طی شود. در اینجا به برخی از مراحل مربوط اشاره می شود:

دریافت مجوزها : برای واردات ساعت به دبی، باید مجوز تجارت را از دپارتمان توسعه اقتصادی (DED) دبی دریافت کنید. همچنین باید از گمرک دبی برای مجوز واردات اقدام کنید.

واردات ساعت به دبی

یک تامین کننده معتبر انتخاب کنید: هنگام واردات ساعت به دبی، مهم است که یک تامین کننده معتبر انتخاب کنید که بتواند ساعت های معتبر و باکیفیت را در اختیار شما قرار دهد. شما می توانید تامین کنندگان را از طریق نمایشگاه های تجاری یا پلت فرم های آنلاین مانند علی بابا یا ساخت چین پیدا کنید.

حمل و نقل : هنگامی که یک تامین کننده را شناسایی کردید، باید ترتیب حمل و نقل و حمل ساعت را بدهید. شما می توانید بر اساس نیاز خود و تعداد ساعت هایی که وارد می کنید، حمل و نقل دریایی، هوایی یا زمینی را انتخاب کنید.

ترخیص کالا از گمرک: زمانی که ساعت ها به دبی می رسند، باید از گمرک خارج شوند. ساعت ها بازرسی می شوند و بر اساس ارزش ساعت ها عوارض و مالیات اخذ می شود.

فروش و توزیع: زمانی که ساعت ها از گمرک ترخیص شدند، می توان آنها را از طریق فروشگاه های خرده فروشی یا پلتفرم های آنلاین به فروش رساند و توزیع کرد.

مزایای واردات ساعت به دبی

واردات ساعت به دبی مزایای مختلفی دارد، از جمله:

در دسترس بودن برندهای بین المللی: دبی خانه تعداد زیادی از برندهای بین المللی ساعت است که واردات انواع ساعت های باکیفیت از سرتاسر جهان را برای مشاغل آسان تر می کند.

مقرون به صرفه: واردات ساعت می تواند یک راه مقرون به صرفه برای به دست آوردن ساعت های با کیفیت بالا باشد. با افزایش پلتفرم ها و بازارهای آنلاین، هزینه واردات ساعت مقرون به صرفه تر شده است.

واردات ساعت به دبی

بازار بزرگ: دبی بازار بزرگ و متنوعی برای کالاهای لوکس از جمله ساعت دارد. این به این معنی است که تقاضای زیادی برای ساعت وجود دارد و آن را به بازاری جذاب برای مشاغل برای واردات و فروش ساعت تبدیل می کند.

حاشیه سود بالا: تقاضای زیاد برای ساعت های لوکس در دبی، همراه با در دسترس بودن گزینه های واردات مقرون به صرفه، می تواند منجر به حاشیه سود بالا برای مشاغل شود. بخش پوشاک هم در بی بسیار مشتری دارد و بازار آن بسیار داغ است که برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید مقاله واردات پوشاک به دبی را مطالعه کنید.

واردات به دبی چه سودی دارد

دبی یکی از مهم ترین قطب های تجاری در خاورمیانه و جهان است و واردات کالا به دبی مزایای زیادی برای کسب و کارها و مصرف کنندگان دارد. در اینجا برخی از مزایای کلیدی واردات به دبی آورده شده است:

دسترسی به یک بازار بزرگ و متنوع: دبی یک مکان استراتژیک است که دسترسی به یک بازار بزرگ و متنوع در خاورمیانه، آفریقا و آسیا را فراهم می کند. موقعیت استراتژیک این کشور در ساحل خلیج فارس، آن را به دروازه ای به خاورمیانه و فراتر از آن تبدیل کرده است.

مزیت رقابتی: اقتصاد دبی بر پایه تجارت آزاد و محیطی مناسب برای کسب و کار بنا شده است که به آن امکان تبدیل شدن به یک مرکز منطقه ای بازرگانی و تجارت را داده است. واردات به دبی می‌تواند مزیت رقابتی برای کسب‌وکارها فراهم کند و به آن‌ها اجازه دهد تا به بازارهای جدید دست یابند، به منابع جدید دسترسی داشته باشند و نسبت به رقبای خود برتری پیدا کنند.

هزینه های کمتر: مالیات های پایین و سیاست های معاف از عوارض گمرکی دبی، آن را به مکانی مقرون به صرفه برای واردات کالا تبدیل کرده است. دبی مالیات بر درآمد شرکتی یا شخصی ندارد و برای اکثر کالاها عوارض واردات وجود ندارد. این می تواند منجر به صرفه جویی قابل توجهی در هزینه برای مشاغل و مصرف کنندگان شود. واردات و ترخیص قطعات خودرو یکی دیگر از موضوعات ترند در دبی است که می توایند برای اطلاعات بشتر مطلب مربوط به آن را مطالعه کنید.

زیرساخت با کیفیت بالا: دبی سرمایه گذاری زیادی در زیرساخت های خود از جمله شبکه حمل و نقل، بنادر و خدمات لجستیکی خود انجام داده است. این امر واردات کالا و توزیع موثر آنها در سراسر منطقه را برای مشاغل آسان می کند.

پایگاه مصرف کننده در حال رشد: جمعیت دبی به سرعت در حال افزایش است و این کشور به یک مقصد جذاب برای گردشگران و مسافران تجاری تبدیل می شود. این به کسب و کارها دسترسی به یک پایگاه مصرف کننده رو به رشد را می دهد که می تواند به فروش و افزایش درآمد کمک کند.

واردات به دبی چه سودی دارد

محیط دوستدار کسب و کار: دبی به دلیل محیطی مناسب برای کسب و کار و فرآیندهای ساده برای راه اندازی و راه اندازی یک کسب و کار شناخته شده است. دولت اقداماتی را برای ساده‌سازی مقررات و رویه‌ها برای واردات کالا انجام داده و ورود محصولات به کشور را برای مشاغل آسان‌تر می‌کند.

در نتیجه، واردات به دبی می تواند یک استراتژی بسیار سودمند برای مشاغل و مصرف کنندگانی باشد که به دنبال دسترسی به بازارهای جدید، کاهش هزینه ها و کسب مزیت رقابتی هستند. دبی با موقعیت استراتژیک، محیط مناسب تجاری و زیرساخت های باکیفیت، مقصدی جذاب برای مشاغلی است که به دنبال واردات کالا از سراسر جهان هستند.

جدول تعرفه گمرکی و HS CODE  واردات ساعت به دبی

در این بخش از مقاله برای سهولت دسترسی شما کاربران عزیز جدولی را طراحی کردیم که می توانید تعرفه گمرکی و HS CODE محصول مورد نظر را مشاهده کنید و اطلاعات مورد نیاز را به راحتی کسب کنید.

7015شیشه برای ساعت و شیشه‌های همانند، شیشه برای عینک معمولی یا طبی، محدب، خمیده، توخالی یا همانند، کار نشده با اصول اپتیکی؛ کره (Sphere) شیشه‌ای توخالی و قطعات آن، برای ساخت این قبیل شیشه‌ها.جزئیات
284021100ـ ـ دیگ‌های بخار آب لوله‌ای با تولید بخار بیشتر از 45 تن در ساعت5KGجزئیات
384021200ـ ـ دیگ‌های بخار آب لوله‌ای با تولید حداکثر 45 تن بخار در ساعت5KGجزئیات
48308چفت و بست، دوره‌های چفت و بست‌دار، سگک، گل کمر (سگک چفت و بست‌دار)، قزنقفلی، قلاب و چنگک، حلقه، منگنه پرچ، و اشیای همانند، از فلزات معمولی از نوعی که، برای لباس و متفرعات لباس، پایپوش، جواهرات، ساعتهای مچی، کتاب، سایبانها، محصولات چرمی، اشیای سفری یا زین و برگسازی و یا سایر اشیای ساخته شده به کار میرود؛ میخ پرچ‌های لوله‌ای یا چاکدار از فلزات معمولی؛ منجوق و پولک از فلزات معمولی.جزئیات
58527دستگاه‌های گیرنده برای پخش رادیویی، خواه با دستگاه ضبط یا بازتولید صوت یا یک ساعت، در یک محفظه (Housing) واحد توأمان شده یا نشده باشند.جزئیات
685044041ـ ـ ـ منابع تغذیه ولتاژ بالا، به طور ویژه طراحی یا آماده شده برای جداسازی ایزوتوپی اورانیوم به روش الکترومغناطیسی، با توانایی فعالیت پیوسته، ولتاژ خروجی حداقل 20000 ولت، جریان خروجی حداقل یک آمپر و تنظیم ولتاژ بهتر از 0/01 درصد در یک دورة زمانی 8 ساعته10Uجزئیات
785044042ـ ـ ـ منابع تغذیه مغناطیسی ولتاژ بالا، به طور ویژه طراحی یا آماده شده برای جداسازی ایزوتوپی اورانیوم به روش الکترومغناطیسی، با توان تولید پیوسته جریان خروجی حداقل 500 آمپر در یک ولتاژ حداقل100 ولت و با یک تنظیم جریان یا تنظیم ولتاژ بهتر از 0/01% در یک دورة 8 ساعته5Uجزئیات
885076010— سل لیتیومی استوانه ای شکل بالاتر از 2 امپر ساعت، سل لیتیومی تخت بالاتر از 2/5 آمپر ساعت5Uجزئیات
985279200ـ ـ توأمان نشده با دستگاه ضبط یا بازتولید صوت لیکن توأمان شده با ساعت10Uجزئیات
100قسمت هجدهم: آلات و دستگاه‌های اپتیک، عکاسی، سینماتوگرافی، سنجش، کنترل، دقت‌سنجی، آلات و دستگاه‌های طبی – جراحی؛ اشیای صنعت ساعت‌سازی؛ آلات موسیقی؛ اجزاء و قطعات و متفرعات آنهاجزئیات
1191فصل نود و یکم: اشیای صنعت ساعت‌سازیجزئیات
1285423100ـ ـ پردازشگرها و کنترل‌کننده‌ها، خواه با حافظه‌ها، مبدل‌ها (Converters)، مدارهای منطقی (Logic)، آمپلی‌فایرها، ساعت و مدارهای زمان‌سنج، یا سایر مدارها توأمان شده یا نشده باشند4Uجزئیات
139101ساعت مچی، ساعت جیبی و ساعت‌های همانند، همچنین زمان شمار‌های مچی، جیبی و همانند،‌با قاب از فلزات گرانبها یا از فلزات معمولی دارای روکش یا پوشش از فلزات گرانبها.جزئیات
149102ساعت‌مچی، ساعت جیبی و ساعت‌های همانند، همچنین زمان شمار‌های مچی، جیبی و همانند، غیر از آنهایی‌که مشمول شماره 01 91 می‌شوند.جزئیات
159103ساعت دیواری، رومیزی و همانند دارای محرک ساعت مچی، جیبی و همانند، باستثنای ساعت‌های مشمول شماره 04 91.جزئیات
1691040000ساعت‌های ویژه نصب در پانل دستگاه‌ها و ساعت‌های از نوع مشابه برای وسایل نقلیه زمینی، هوایی، فضایی یا آبی.4Uجزئیات
179105سایر ساعت‌های دیواری، رومیزی و همانند.جزئیات
189106دستگاه ثبت اوقات روز و دستگاه برای سنجش، ثبت یا نشان دادن فواصل زمان به نحو دیگر، دارای انواع محرک ساعت یا دارای موتور سنکرون (مثلاً، ساعت ضبط‌کننده زمان)جزئیات
1991070000کلید قطع و وصل ساعتی دارای انواع محرک ساعت یا دارای موتور سنکرون.4Uجزئیات
209108محرک‌های ساعت مچی، جیبی و همانند، کامل و سوار شده.جزئیات
219109محرک‌های ساعت دیواری، رومیزی و همانند، کامل و سوارشده.جزئیات
229110انواع محرک‌های ساعت به طور کامل،‌سوار نشده یا قسمتی سوار شده (مجموعه کامل محرک‌ها)؛ انواع محرک‌های ساعت، غیر کامل، سوارشده؛ انواع محرک‌های ناتمام ساعت.جزئیات
239111قاب ساعت‌های مچی، جیبی و همانند و قطعات آنها.جزئیات
249112قاب‌‌ها و قفسه‌های ساعت‌های دیواری، رومیزی و همانند و قاب‌ها و قفسه‌های از نوع همانند برای سایر کالاهای مشمول این فصل، و قطعات آنها.جزئیات
259113بند و دستبند ساعت مچی و همانند، و قطعات آنها.جزئیات
269114سایر اجزاء و قطعات انواع ساعت.جزئیات
27ـ ساعت‌های مچی که با برق کار می‌کند حتی مجهز به یک زمان شمار:جزئیات
28ـ سایر ساعت‌های مچی حتی مجهز به یک زمان شمار:جزئیات
29ـ ساعت‌های مچی که با برق کار می‌کند، حتی مجهز به یک زمان شمار:جزئیات
30ـ سایر ساعت‌های مچی، حتی مجهز به یک زمان شمار:جزئیات
31ـ ‌ساعت‌های شماطه‌ای:جزئیات
32ـ ساعت‌های دیواری:جزئیات
3391061000ـ ساعت ثبت‌کننده‌ زمان؛ ساعت ضبط‌کننده زمان55Uجزئیات
34ـ برای ساعت‌های مچی، جیبی و همانند:

نتیجه گیری

واردات ساعت به دبی یک فرصت تجاری پرسود برای افراد و مشاغلی است که به دنبال استفاده از بازار رو به رشد کالاهای لوکس در شهر هستند. در حالی که فرآیند واردات ساعت ممکن است دلهره آور به نظر برسد، اما می توان با انجام مراحل لازم و همکاری با تامین کنندگان معتبر آن را آسان کرد. دبی با بازار بزرگ و متنوع و افزایش تقاضا برای کالاهای لوکس، مقصدی ایده آل برای مشاغلی است که به دنبال واردات ساعت هستند.

خدمات ما چگونه ارزیابی میکنید؟
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اطلاع میرساند این مجموعه به غیر از دفتر مرکزی تهران هیچ گونه شعبه یا نمایندگی در سایر شهر های ایران ندارد

X