واردات دستگاه تعمیر ال سی دی از چین

واردات دستگاه تعمیر ال سی دی از چین : دستگاه های تعمیر ال سی دی انواع مختلفی دارند و کاربرد های مختلفی در صنعت و تعمیرات برد ها و پنل های ال سی دی  و . . . دارند ، دستگاه های تعمیر ال سی دی از دستگاه های تعمیر پنل های ال سی دی تلوزیون  و الکتریکی می باشند و توسط برند های مختلفی تولید می شوند و برای کار با ان ها باید تخصص کافی و تعمیر پنل را بلد باشید چون این کار بسیار حساس و ظریف می باشد ، در غیر این صورت نمی توانید با این دستگاه کار کنید .

دستگاه تعمیر ال سی دی ( LCD ) چیست ؟

دستگاه هایی برای تعمیر پنل ال سی دی مانیتور / تلوزیون / گوشی / تبلت / لپتاپ و . . . می باشند و بازار کار خوبی دارد ، چون به علت برخی مشکلات اقتصادی باعث شده است تا درخواست تعمیر بیشتر از تعویض باشد .

این دستگاه های شبیه دستگاه های بی جی ای هستند ( شبیه از نظر ظاهری ) ، ولی کاربرد متفاوتی دارند . پنل ال سی دی خراب در دستگاهی بر روی دستگاه نصب می شود و باید توسط متخصص شروع به عیب یابی و تعمیر شود و بسیار کار ظریف و حساسی می باشد .

واردات دستگاه تعمیر ال سی دی از چین

بازار کار با دستگاه های تعمیر ال سی دی

کار با دستگاه تعمیر ال سی دی از پر درامد ترین شغل ها می باشد و دارای درامد خوبی می باشد ، شما می توانید با تعمیر پنل های تلویزیون و گوشی و . . . کم یاب دستمزد خوبی دریافت کنید و حتی می توانید در سطح شهر و یا استان انحصاری باشید .

چرا ؟ چون دارندگان این دستگاه ها در ایران و شهر های مختلف بسیار کم هستند ، چون برای آپدیت و بروز بودن باید دستگاه های جدیدی وارد و خریداری کنند به خاطر همین موضوع رقابت در این حوضه سخت نیست و شما می توانید تمامی سفارش های شهر و یا منطقه را به کلی جوابگو باشید .

به همین علت شرکت اسان تجارت از کسانی که خواهان وارد کردن ماشین الات صنعتی و خط به کشور ایران هستند استقبال می کند ،

شرکت اسان تجارت تمامی دستگاه ها و ماشین الات صنعتی مورد نیاز را از کشور چین وارد می کند و این کار کمک بسیار بزرگی به کشور ایران و صنعت و اقتصاد ان می کند ، و شرکت اسان تجارت تمامی امور ترخیض کالا را از گمرکات کشور انجام می دهد و کالا و ماشین الات صنعتی را توسط حمل و نقل هوایی زمینی و دریایی انجام می دهد .

واردات دستگاه تعمیر ال سی دی از چین

راهنمای واردات از بازرگانی آسان تجارت

واردات دستگاه تعمیر ال سی دی از چین

شما می توانید انواع ماشین الات اتوماسیون و دستگاه های تزریق پلاستیک و . . . را با بهترین کیفیت و قیمت را از آسان تجارت سفارش دهید و با بهترین کیفیت و کم ترین زمان تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر دستگاه های تزریق پلاستیک دستگاه ها و ماشین الات دیگری  را با برند های معتبر توسط شرکت اسان تجارت سفارش دهید .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید و نحوه ی سفارش خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

اگر سوالی در رابطه با نحوه ی کار و یا درباره شرکت دارید ، می توانید به بخش سوالات متداول مراجعه فرمایید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با بازرگانی آسان تجارت ( 57 85 74 66 – 021 / 66 73 42 78 – 021 / 58 43 73 66 – 021 ) .

خدمات ما چگونه ارزیابی میکنید؟
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *