واردات دستگاه بی جی ای از چین

واردات دستگاه بی جی ای از چین : دستگاه های BGA  انواع مختلفی دارند و کاربرد های مختلفی در صنعت و تعمیرات برد های الکتریکی  و . . . دارند ، دستگاه های BGA از دستگاه های تعمیر و تعویض چیپ های برد های کامپیوتر و الکتریکی می باشند و توسط برند های مختلفی تولید می شوند و برای کار با ان ها باید تخصص کافی و نقشه خوانی برد را بلد باشید ، در غیر این صورت نمی توانید با این دستگاه کار کنید .

دستگاه BGA چیست ؟

دستگاه های بی جی ای برای لحیم کاری چیپ ها و برد های کامپیوتری و یا برد های ظریف طراحی شده اند و برای تعمیر نیز بکار می روند و کاربرد های بسیار زیادی در زمینه دیجیتال دارند .

این دستگاه ها خود دارای کامیپوتر می باشند که برنامه مورد نظر و حرارت و گرمای مورد نظر برای لحیم کاری چیپ بر روی برد تنظیم می شود و بعد از ان کامیپوتر به صورت خودکار کار را به دفعات مکرر انجام  دهد ، برای کار با این دستگاه باید فرد متخصص و واردی باشید .

برد مورد نظر زیر دستگاه و محل قرار گیری نصب می شود و توسط گیره های موجود در کناره ها برد محکم می شود و بعد می تواین کار خود را استارت بزنید .

باید دقت داشته باشید که حرارت و دهانه دستگاه بر روی محل مورد نظر باشد چون در غیر این صورت می تواند باعث اسیب دیدگی برد و یا چیپ های دیگر و . . . بر روی برد شود .

واردات دستگاه بی جی ای

بازار کار با دستگاه های BGA

کار با دستگاه بی جی ای از پر درامد ترین شغل ها می باشد و دارای درامد خوبی می باشد ، شما می توانید با تعمیر برد های کامپیوتری کم یاب دستمزد خوبی دریافت کنید و حتی می توانید در سطح شهر و یا استان انحصاری باشید .

چرا ؟ چون دارندگان این دستگاه ها در ایران و شهر های مختلف بسیار کم هستند ، چون برای آپدیت و بروز بودن باید دستگاه های جدیدی وارد و خریداری کنند به خاطر همین موضوع رقابت در این حوضه سخت نیست و شما می توانید تمامی سفارش های شهر و یا منطقه را به کلی جوابگو باشید .

به همین علت شرکت اسان تجارت از کسانی که خواهان وارد کردن ماشین الات صنعتی و خط به کشور ایران هستند استقبال می کند ،

شرکت اسان تجارت تمامی دستگاه ها و ماشین الات صنعتی مورد نیاز را از کشور چین وارد می کند و این کار کمک بسیار بزرگی به کشور ایران و صنعت و اقتصاد ان می کند ، و شرکت اسان تجارت تمامی امور ترخیض کالا را از گمرکات کشور انجام می دهد و کالا و ماشین الات صنعتی را توسط حمل و نقل هوایی زمینی و دریایی انجام می دهد .

واردات دستگاه بی جی ای

راهنمای واردات از بازرگانی آسان تجارت

واردات دستگاه بی جی ای از چین

شما می توانید انواع ماشین الات اتوماسیون و دستگاه های تزریق پلاستیک و . . . را با بهترین کیفیت و قیمت را از آسان تجارت سفارش دهید و با بهترین کیفیت و کم ترین زمان تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر دستگاه های تزریق پلاستیک دستگاه ها و ماشین الات دیگری  را با برند های معتبر توسط شرکت اسان تجارت سفارش دهید .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید و نحوه ی سفارش خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

اگر سوالی در رابطه با نحوه ی کار و یا درباره شرکت دارید ، می توانید به بخش سوالات متداول مراجعه فرمایید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با بازرگانی آسان تجارت ( 57 85 74 66 – 021 / 66 73 42 78 – 021 / 58 43 73 66 – 021 ) .

خدمات ما چگونه ارزیابی میکنید؟
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *