واردات از چین بدون گمرک

واردات از چین بدون گمرک : بزرگترین قدرت بازار جهانی که با سرعت توانسته به قله های موفقیت در بازار برسد کشور چین می باشد این کشور بدون هیچ حریفی در این راه به سرعت و قدرت پیشرفت کرده و به اولین قدرت بازار جهانی تبدیل شده است.

چین اگر صادر کننده و تولید کننده ای معروف و مشهور تبدیل شده، راه درازی را پیموده و سختی ها و مشقت های بسیاری را متحمل شده است تا امروزه به عنوان تسخیر کننده ی بازار جهانی شناخته شده است .

واردات از چین

کشور چین در همه زمینه ها تولیدات بسیار زیادی دارد و به همین دلیل قیمت بسیاری از کالاها به نسبت کشورهای دیگر مقرون به صرفه تر است این قیمت بسیار مناسب است. و تولیدات انبوهی که کشور چین دارد موجب شده که در برخی موقاقع شاهد واردات کالا از چین بدون هزینه ی گمرک باشیم.

احتراما این مجموعه با دارا بودن دفاتر تجاری در کشور چین ، آلمان و ترکیه در صورت داشتن هرگونه استعلام و قیمت جهت خرید "از چین بدون گمرک" و انتقال آن به داخل کشور و انجام پروسه های تشریفات قانونی در کشور مبدا و ایران با مشاورین ما تماس حاصل نمایید و یا مشخصات فنی کالا و دستگاه مورد نظر را در شبکه های اجتماعی واتس آپ ، تلگرام یا ایمیل ارسال نمایید و در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس حاصل خواهند نمود.

از زمان های گذشته تا به حال کشور چین یکی از مهمترین شرکا تجاری ایران محسوب می شود.

بهتر است این را بدانیم که فقط ایران نیست که به خاطر شرایط تحریم و محدودیت های سیاسی اولویت واردات کشور را به چین سپرده هرچه کشور چین تولید می کند بدون چون و چرا و قید و شرطی پذیرفته و وارد می کند بلکه این اجناس به تمام جهان صادر می شوند.

در اصل، چین یک ابر قدرت جهانی است که به راحتی توانست تمامی اجناس ساخت خود را در سر تا سر جهان، شامل کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی بگنجاند. لازم است بدانیم که واردات از چین از طریق گمرک بندرعباس انجام می شود.

واردات بدون گمرک از کشور چین

مدتی حجم بالای واردات از چین صدای اعتراض مردم را به همراه داشت دلیل این اعتراضات کالاهای بی ‌کیفیتی بودند که از کشور چین وارد کشور ما می ‌شدند. به همین دلیل گمرک جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد که هر آنچه از چین وارد   باید مطابق با استانداردها و قوانین کشور باشد.

پس واردات به سه دسته تقسیم می شوند:

 1. کالای مجاز: کالاهایی که مانعی برای واردات آن وجود ندارد و اجازه دارد تا تمامی بازارهای ایران را تسخیر نماید.
 2. کالای مشروط: کالاهایی که باید مجوزهای لازم از نهادهای مربوطه را با موفقیت اخذ نمایند تا اجازه ورود آنها صادر گردد.
 3. کالای ممنوع الورود: کالاهایی که نمی توانند از فیلترها عبور کرده و اجازه ورود به کشور را ندارند.

واردات بدون گمرک از کشور چین

شرایط واردات

 • تسلط نسبی بر زبان چینی
 • اطلاع کامل از قوانین تجارت
 • اطلاع از نیازهای وارداتی‌ کشور
 • اطلاع از مراحل وارداتی

هزینه ی گمرک واردات کالا از چین شامل چه مواردی است؟

واردات از چین شامل هزینه هایی می شود که افرادی که می خواهند کالا از چین وارد کنند به دنبال دانستن هزینه های واردات کالا از ابتدا به انتها می باشند.

هزینه ی خرید محصول، بررسی کالا قبل از خارج شدن از مبدا، هزینه ی حمل و نقل کالا، بیمه ی باربری کالا، هزینه ی بازرسی کالا با توجه به حجم کالاها، هزینه ی انبار و نگهداری کالا و هزینه ی گمرک، هزینه هایی می باشند که هنگام وارد کزدن کالا از چین پرداخته می شوند.

هزینه ی گمرک کالا های وارد شده شامل مواردی از قبیل هزینه ی انبارداری، هزینه ی صفافی، هزینه ی تخلیه، هزینه ی باربری، هزینه ی بارگیری، هزینه ی تعرفه ی آزمایشگاه، کارشناسی کالا و بدرقه کالا و غیره می باشد.

واردات بدون گمرک از کشور چین

مراحل واردات از چین

واردات از چین تابع قوانین و مقررات خاصی است:

 1. محصول وارداتی باید گزینش شود: پس با توجه به قوانین حاکم بر هر دو کشور و قوانینی که راجع به واردات در کشور حاکم می باشد باید کالای مورد نظر انتخاب شود و درمورد قیمت کالاها در کشورهای دیگر و کشور خود و مدل های پرطرفدار آن محصول جست وجو نمایید.
 2. فروشنده کالا گزینش شود: در چین فروشنده ها در گروه ‌های مختلف مونتاژ کننده ها، تولید کننده‌ ها، شرکت های بزرگ و کوچک و شرکت های وارداتی قرار دارند که ما باید ابتدا راجب گروه کالا تحقیق کرده و باید بدانیم محصول را از کدام گروه خریداری کرده ایم به عنوان مثال اگر محصول مورد نظر ما مواد اولیه باشد باید از تولید کننده ها تهیه نماییم.
 3. دانستن و اطلاع از مشخصات فنی کالا: باید مشخصات و لیست قیمت را از فروشنده دریافت کنیم. ممکن است فروشنده قیمت را بسیار بالاتر از قیمت واقعی محصول بگوید پس حتما به مهارت چانه زدن و رساندن قیمت به قیمت اصلی نیاز خواهید داشت. داشته باشید که قبل از خرید با مشاهده ی نمونه کالا احتیاط عمل را به جا بیاورید.
 4. داشتن اطلاعات کافی از تعرفه های گمرکی و شرایط وارد کردن کالا: بعد از رسیدن به توافق بین طرفین و دریافت کردن پیش فاکتور باید اطلاعات تعرفه های گمرکی و شرایط واردات کالا را بررسی نموده و قوانین را مطالعه کنید. بودجه بندی کرده و در مورد شرایط پرداخت نهایی نیز با فروشنده توافق نمایید. داشتن اطلاعات از مجوز ها و استانداردهای واردات و اسناد حمل بسیار مهم می باشد.

واردات بدون گمرک از کشور چین

مراحل دیگر شامل:

ثبت سفارش در وزارت بازرگانی، هماهنگی حمل و نقل کالا، دریافت اسناد بازرسی، دریافت مجوزهای لازم از سازمان های زیربط بعد از ترخیص کالا به انبار حمل و نقل و بعد تعهدات ارزی و مالیاتی نیز باید پرداخت شوند.

واردات از چین بدون گمرک

واردات کالا از چین بدون پرداخت هزینه ی گمرک تقریبا امری غیر ممکن می باشد. شرکت بازرگانی آسان تجارت با اقداماتی که انجام داده مشکل پرداخت هزینه ی گمرک را تا حدودی برطرف کرده است. به دلیل سابقه ی درخشان این شرکت و اقدامات آن در زمینه ی واردات کالا بدون پرداخت هزینه ی گمرک  شرایطی را به وجود آورده تا کالاهایی بدون پرداخت هزینه ی گمرک از کشور چین به ایران وارد شود.

شرکت بازرگانی آسان تجارت با 8 سال سابقه ی در خشان در زمینه ی واردات و صادرات خدمات بسیاری برای ممشتریان خود ارائه می کند.

 • ترخیص تمامی کالاها از گمرک فرودگاه امام خمینی
 • ارائه خدمات ترخیص کالا در گمرک فرودگاه دبی، پورت راشد و جبل علی امارت
 • ارائه خدمات ترخیص کالا در گمرک بندر عباس، گمرک شهریار، گمرک بوشهر و…
 • انجام خرید کالا به صورت عمده و خرده از کشور چین
 • ارائه خدمات منبع یابی، خرید، عقد قرارداد، انبارداری، بازرسی کالا و…
 • انجام خدمات بازرسی کالا در مبدا و ارائه گواهی رسمی بازرسی کالا
خدمات ما چگونه ارزیابی میکنید؟
[کل: 1 میانگین: 1]

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اطلاع میرساند این مجموعه به غیر از دفتر مرکزی تهران هیچ گونه شعبه یا نمایندگی در سایر شهر های ایران ندارد

X