حواله یوان صرافی

حواله یوان صرافی

حواله پیش از تسویه RMB سرویسی است که توسط بانک چین برای افرادی که مایل به حواله یوان چین (CNY) هستند، ارائه می‌شود که به نام رنمینبی (RMB) نیز شناخته می‌شود. حواله به THB ، USD قابل پرداخت است و بر اساس نرخ رایج مبادله توسط گیرنده پرداخت در RMB دریافت می شود. در این مقاله به بررسی حواله یوان صرافی می پردازیم .

این مجموعه دارای تیم تخصصی جهت انجام خدمات حمل ، ترخیص ، خرید ، انتقال ارز در کشور چین، آلمان ، ترکیه ، امارات می باشد. جهت اخذ راهنمایی یا استعلام قیمت خدمات "حواله یوان صرافی" با مشاورین ما تماس حاصل نمایید. و یا درخواست خود را در شبکه های اجتماعی ، واتس آپ ، تلگرام یا ایمیل ارسال نمایید و در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس حاصل خواهند نمود.

مطالب مرتبط: حواله یوان به چین 

ارسال پول آنلاین چگونه کار می کند؟

در حالی که بسیاری از فناوری های پیچیده پشت انتقال پول آنلاین وجود دارد ، فرض این است: به جای انتقال پول کاغذی ، شما در حال انتقال داده هستید . سپس داده ها به پولی تبدیل می شوند که از حساب شما خارج می شوند و به حساب گیرنده وارد می شوند. با این حال ، از آنجایی که شما در حال انتقال داده هستید و نه پول کاغذی ، انتقال پول آنلاین اغلب آنی و فوری است. و در بسیاری از موارد ، تنها چیزی که برای تکمیل انتقال نیاز دارید ، شماره تلفن یا آدرس ایمیل گیرنده است.

عملا ، برای انتقال پول به صورت آنلاین ، باید یک حساب کاربری با یک سرویس انتقال پول مانند MoneyGram ، Western Union یا TransferWise ایجاد کنید . هنگامی که یک حساب کاربری ایجاد کردید ، گزینه های مختلفی برای ارسال پول خواهید داشت. شما می توانید به صورت آنلاین به یک حساب بانکی یا eallet ارسال کنید ، یا می توانید پول کاغذی را به یک کیوسک فیزیکی ارسال کنید . در برخی موارد ، گیرنده برای دریافت وجه نیاز به یک حساب کاربری در سرویس انتقال پول دارد.

مشاوران ما در بازرگانی آسان تجارت کارمزد ها و نرخ‌ ها را از محبوب‌ ترین ارائه‌ دهندگان انتقال پول جمع‌ آوری می‌کنند بنابراین شما مجبور نیستید اقدامی کنید . قیمت کاملی را که هنگام تبدیل پول به CNY با هر ارائه‌ دهنده پرداخت می‌ کنید – از جمله نرخ ارز را محاسبه می‌ کنیم

ما در سایت آسان تجارت می‌ خواهیم بهترین نرخ ممکن را برای شما به ارمغان بیاوریم ، بنابراین قیمت‌ های ارسال پول از یک حساب بانکی به حساب دیگر را مقایسه کرده‌ ایم. ارسال پول نقد یا ارسال حواله پول از شعبه بانک معمولاً هزینه بیشتری را در کارمزد اضافی دارد.

چرا یافتن یک نرخ ارز خوب یوان چین مهم است؟

چرا یافتن یک نرخ ارز خوب یوان چین مهم است؟

ساده است. هرچه هزینه تبدیل پول شما به CNY کمتر باشد ، پول بیشتری برای شما خواهد داشت. به همین دلیل مهم است که قبل از ارسال ، هزینه کامل انتقال بین المللی را ببینید.

هنگام ارسال پول به خارج از کشور از جمله چین ، بانک ها یا سایر ارائه دهندگان احتمالاً از شما هزینه تبدیل دریافت می کنند. اما این همه چیز نیست . نشانه‌ های پنهان در نرخ ارز می‌ تواند حتی بیشتر از خود هزینه تبدیل هزینه داشته باشد . این بدان معناست که هنگام ارسال حواله بین المللی ، بسیاری از بانک ها و ارائه دهندگان دو بار از شما هزینه دریافت می کنند . اگر تصمیم دارید پول خود را به صورت نقدی تبدیل کنید ، ممکن است شامل این هزینه ها شود:

  • هزینه تبدیل
  • نشانه پنهان در نرخ ارز
  • هزینه ارسال اضافی، اگر پول خود را از قبل سفارش دهید

شما همیشه باید به دنبال بهترین نرخ ارز ممکن باشید ، صرف نظر از روش تبدیلی که استفاده می کنید.

مطالب مرتبط : حواله یوان فوری 

رسوایی نرخ ارز

1. بانک ها با نرخ واقعی معامله می کنند . هنگام مبادله یوان چین بین خود ، بانک ها و خدمات نقل و انتقالات از نرخ متوسط بازار (که به عنوان نرخ بین بانکی نیز شناخته می شود) استفاده می کنند. نرخ واقعی ارز منصفانه ترین نرخ ممکن است .

2. یک نشانه پنهان برای مشتریان اضافه می کنند. به همین دلیل است که نرخ های ارز متفاوتی را در بین ارائه دهندگان مشاهده خواهید کرد. شما تفاوت بین نرخ متوسط بازار و نرخ نقل شده توسط سرویس انتقالی خود را مشاهده می کنید.

3. شما پول را از دست می دهید . هنگام انتقال ، علامت گذاری پنهان از شما دریافت می شود . اغلب بدون اینکه متوجه شوید . حتی زمانی که خدمات ادعا می‌ کنند کارمزد صفر دارند ، همچنان از شما هزینه دریافت می‌ شود.

چگونه از ضرر کردن پول در نرخ حواله یوان چین جلوگیری کنیم؟

بانک ها و خدمات انتقال یک راز کوچک دارند. آنها نرخ ارز خود را ایجاد می کنند تا مشتریان خود را وادار به پرداخت یک نشانه گذاری پنهان کنند. اما ما اینجا در آسان تجارت راه حلی داریم.

آسان تجارت همیشه نرخ ارز واقعی را به شما می دهد ، درست مانند آنچه در گوگل و رویترز می بینید. بنابراین وقتی یک انتقال پول بین المللی انجام می دهید ، دقیقاً می دانید که چه چیزی دریافت می کنید.

مطالب مرتبط: ترخیص کالا 

یوان چین را برای سفر خود آماده می کنید؟

یوان چین را برای سفر خود آماده می کنید؟

هنگامی که برای تجارت یا تفریح به خارج از کشور سفر می کنید ، ممکن است برای خرج کردن در رستوران ها ، مغازه ها و بارها به یوان چینی نیاز داشته باشید . خرید یوان چینی به صورت نقدی از بانک‌ های خیابانی ، صرافی‌ های محلی یا تحویل درب منزل می‌ تواند وسوسه انگیز باشد ، اما این روش‌ ها می‌ توانند هزینه بیشتری برای شما داشته باشند . در عوض ، با بازرگانی آسان تجارت در نرخ ارز صرفه جویی کنید.

با آسان تجارت می توانید پول را با نرخ واقعی ارز ارسال و خرج کنید و آن را بلافاصله تبدیل کنید . از دستگاه های خود پرداز خارج از کشور پول برداشت کنید . بدون هیچ کار مزدی در مغازه ها و رستوران ها در سراسر جهان پرداخت کنید. هر جایی که Mastercard می‌ گیرد ، گرفته می‌ شود.

منتظر بهترین نرخ برای انتقال یوان چین باشید

دانستن زمان انتقال CNY ممکن است مشکل باشد. نرخ های ارز اغلب نوسان دارند ، زیرا به رویداد های اقتصادی و سیاسی واکنش نشان می دهند . و نرخ ها خیلی سریع حرکت می کنند وقتی زمان مناسب را پیدا کردید ، چگونه آن را قفل می کنید؟

با آسان تجارت ، نرخ تضمینی برای 24 ساعت دریافت خواهید کرد . انتقال خود را شروع کنید و نرخ خود را قفل کنید. تا زمانی که پول شما را ظرف یک روز دریافت کنیم ، هرگز قیمت عالی را از دست نخواهید داد. و اگر نرخ مناسب نیست ، می‌ توانیم وقتی بهتر شد به شما اطلاع دهیم . برای هشدار های نرخ ثبت‌ نام کنید و به‌ روز رسانی‌ های زنده را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت خواهید کرد.

هزینه ها و نرخ های انتقال پول

هزینه ها و نرخ های انتقال پول

4 عامل وجود دارد که کارمزد و نرخ هر انتقال پول آنلاین را تعیین می کند:

  • شرکتی که استفاده می کنید
  • چقدر پول منتقل می کنید
  • جایی که پول را ارسال می کنید (محلی در مقابل بین المللی)
  • نحوه ارسال پول (حساب بانکی ، کارت نقدی ، کارت اعتباری و غیره)

تا زمانی که فرآیند انتقال پول را شروع نکنید ، احتمالاً کارمزد تراکنش را نمی‌ دانید ، مگر اینکه مرتباً همان مقدار پول را انتقال دهید. با این حال، اگر می‌ خواهید در مورد هزینه انتقال پول خود بدانید ، بسیاری از شرکت‌ ها تخمین‌ های کارمزدی را ارائه می‌ کنند ، مانند MoneyGram ، Western Union و TransferWise .

 

مطالب مرتبط : حمل و نقل هوایی و دریایی و زمینی

چقدر طول می کشد؟

درست مانند کارمزد ها و نرخ های انتقال پول مدت زمان آن نیز به چند عامل بستگی دارد . ارسال پول از کارت اعتباری یا نقدی شما به کارت شخص دیگری یا به یک کیوسک معمولاً چند دقیقه طول می کشد ، در حالی که انتقال از/به حساب های بانکی معمولاً 1 تا 2 روز طول می کشد.

عدم تطابق در زمان انتقال به دلیل خود بانک ها است . هنگام انتقال بین بانک ها ، اقدامات سختگیرانه ضد کلاه برداری انجام می شود ، به همین دلیل است که دریافت کننده پول بیشتر طول می کشد.

به همین ترتیب ، هنگام انتقال پول به بانک های بین المللی ، علاوه بر اقدامات ضد کلاه برداری ، به دلیل تفاوت در مناطق زمانی ، مسائل نظارتی در هر کشور و عوامل دیگر ، تاخیر زمانی می تواند ایجاد شود.

در حالی که این تاخیر ها می تواند ناامید کننده باشد ، حداقل می دانید که به این دلیل است که بانک ها سعی می کنند از مشتریان خود محافظت کنند.

چقدر می توانید پول بفرستید؟

چقدر می توانید پول بفرستید؟

سرویس‌ های انتقال پول آنلاین معمولاً محدودیت‌ هایی برای میزان پولی که می‌ توانید در یک زمان یا در بازه زمانی معین انتقال دهید ، دارند. یکی از دلایل این محدودیت ها این است که شرکت ها از خود محافظت کنند و هزینه ها را پایین نگه دارند. دلایل دیگر شامل جلوگیری از تقلب و رعایت مقررات ملی و بین المللی است.

در حالی که تقریباً هر سرویس انتقال پول دارای محدودیت هایی است ، اکثر آنها نوعی خدمات ممتاز را برای مشتریان عادی و تأیید شده ارائه می دهند که شامل محدودیت های بالاتری نیز می شود.

از آنجایی که هر سرویس محدودیت‌ های انتقال خاص خود را دارد ، در صورت نیاز به ارسال مقدار زیادی پول نقد ، این به شما بستگی دارد که کمی تحقیق کنید.

به کجا می توانید پول بفرستید؟

هنگام انتقال پول ، می‌ توانید تقریباً به هر نقطه از جهان ارسال کنید و نه تنها این ، می‌ توانید به حساب بانکی گیرنده ، eallet یا یک کیوسک فیزیکی برای تحویل ارسال کنید. نه تنها مردم در سرتاسر جهان دوستان و خانواده دارند ، بلکه صدها هزار کارگر در کشورهای خارجی کار می کنند و هر ماه برای خانواده های خود پول می فرستند . برای این کارگران ، انتقال پول بین المللی به معنای واقعی کلمه یک نجات دهنده است.

مطالب مرتبط: حواله یوان بدون کارمزد 

چگونه بهترین شرکت انتقال پول را پیدا کنیم

چگونه بهترین شرکت انتقال پول را پیدا کنیم

پیدا کردن بهترین شرکت انتقال پول به معنای انجام کمی تحقیق آنلاین است. خواندن نظرات بی‌ طرفانه اولین قدم است انجام این کار می‌ تواند به شما کمک کند تا کلاه برداری‌ ها را از خدمات قانونی پاک کنید.

اگر بررسی‌ ها را خوانده‌ اید و بین چند شرکت با بررسی خوب بحث می‌ کنید، می‌ توانید روی آنچه برایتان مهم است تمرکز کنید:

نرخ و کارمزد

اگر این عامل تعیین کننده است ، می توانید از ابزارهای برآورد هزینه استفاده کنید تا ببینید کدام سرویس بهترین نرخ ها را برای نیازهای انتقال شما به شما ارائه می دهد.

امنیت

شرکتی را انتخاب کنید که به خاطر ویژگی های امنیتی اش معروف است و به شما امکان می دهد شب ها راحت بخوابید.

نقل و انتقالات سریع

اگر زمان برای شما ضروری است، شرکتی را انتخاب کنید که سریع ترین انتقال را ارائه می دهد.

اگر یک شرکت نرخ‌ های بهتری ارائه می‌ دهد و دیگری انتقال‌ های سریع‌ تری ارائه می‌ دهد ، می‌ توانید از هر کدام مطابق با نیازهای خود برای هر انتقال پول خاص استفاده کنید. فقط به این دلیل که شما با استفاده از یک شرکت شروع به کار کردید به این معنی نیست که نمی توانید به یک شرکت دیگر بروید یا از 2 به طور همزمان استفاده کنید. به یاد داشته باشید، شما در حال پرداخت هزینه خدمات هستید ، بنابراین شایسته آن هستید که بیشترین بهره را از آن ببرید.

کلام آخر 

سایت آسان تجارت با چندین سال سابقه در ارائه خدمات حواله یوان و واردات از چین می تواند حواله های شما را انجام داده و شما دیگر نیازی به دیگر منابع مداشته باشید. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در بازرگانی آسان تجارت در ارتباط باشید و از راهنمایی های آنان استفاده کنید.

خدمات ما چگونه ارزیابی میکنید؟
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اطلاع میرساند این مجموعه به غیر از دفتر مرکزی تهران هیچ گونه شعبه یا نمایندگی در سایر شهر های ایران ندارد

X