خدمات کارگو در شهر شاندونگ چین

یکی از استان های ساحلی کشور چین استان شاندونگ نام دارد که یکی از قطب های اقتصادی کشور چین است همچنین این استان یکی از شهر های متمدن و جزء مراکز اصلی فرهنگی و مذهبی کشور چین است که در حاشیه پایین رودخانه زرد قرار گرفته است که نقش زیادی در شکل گیری بودیسم چینی، تائوئیسم و کنفوسیونیسم چین دارد و دارای قدمت بیش از 5000 سال است.

مرکز استان شاندونگ شهر جینان نام دارد که یکی از معروف ترین شهر های کشور چین در زمینه اقتصاد و تمدن است که هر ساله گردشگران و تاجران زیادی را به خود جذب می کند و امروزه به عنوان یکی از قطب های اصلی حمل و نقل کالا و تجارت کشور چین است. استان شاندونگ چین دارای مراکز آموزش عالی و دانشگاه های معتبری است که هر ساله دانشجویان زیادی از کشور های خارج جذب می کند.

همانطور که گفتیم شاندونگ چین یکی از استان های کشور چیناست که دارای اقتصاد بسیار قدرتمندی است همچنین دارای کارگاه ها و کارخانه های بزرگی است که به تولید انواع کالا و صادرات آن ها می پردازند به همین دلیل تاجران ایرانی علاقه ی زیادی به تجارت در این کشور دارند.

در این راستا شرکت آسان تجارت به ارائه انواع خدمات کارگو در چین می پردازد به همین دلیل در  این مقاله به بررسی این خدمات خواهیم پرداخت

خدمات کارگو شرکت آسان تجارت در شهر شاندونگ چین

خدمات کارگو شرکت آسان تجارت در استان شاندونگ چین

در این بخش از مقاله به بررسی خدمات ارائه شده در شرکت آسان تجارت در شهر شاندونگ چین خواهیم پرداخت.
این خدمات عبارتند از:

 • خرید و حمل و نقل انواع کالا از شهر های مختلف چین
 • واردات و ترخیص کالا از گمرک های کشور چین و ایران
 • تحویل کالا از فروشندگان و تولید کنندگان کشور چین
 • نگهداری و انبار داری محصولات و کالا
 • خرید از وب سایت های فروشگاهی معتبر جهانی
 • بسته بندی تمام کالا ها و ارسال کالا به گمرک های مورد نظر
 • پیک آپ تمام محصولات
 • ترانزیت تمام کالا و ارسال آن ها به تمام گمرک های مورد نظر
 • فرستادن مترجمین و افراد آشنا با فرهنگ چین برای همراهی شما در زمان بازدید از نمایشگاه و در زمان عقد قرار داد
 • ارائه محل اسکان برای تاجران و ارائه خدمات حمل و نقل
 • حمل و نقل هوایی و انتقال محصولات به تمام فرودگاه های بین الملی ایران
 • خرید محصول از وب سایت های معتبر خارجی مانند: آمازون، علی بابا و ….

میزان واردات ایران از کشور چین چقدر است؟

میزان واردات ایران از کشور چین چقدر است؟

کشور چین یکی بزرگترین صادر کنندگان کالا به ایران است به طوری که بسیاری از نیاز های بازار ایران توسط این کشور رفع می شود همچین بررسی ها نشان می دهد که در 5 سال اخیر به دلیل تحریمات کشور آمریکا، واردات محصول از کشور چین 10 برابر افزایش یافته است.

اما میزان حجم واردات محصولات الکتریکی از شهر شنزن چین به دلیل  وجود بازار های محصولات الکتریکی بسیار زیاد است همچنین در این شهر تولید کنندگان محصولات الکتریکی به تولید محصولات های کپی برند های مطرح جهانی در زمینه وسایل الکتریکی می پردازد به همین دلیل این شهر قطب محصولات الکتریکی در کشور چین است. شما می توانید انواع وسایل و تجهیزات الکتریکی را از این شهر با کمک خدمات کارگو شرکت آسان تجارت خریداری کنید.

کلام آخر

شرکت آسان تجارت یکی از شرکت های پیش قدم در حوزه ی ارائه خدمات کارگو در ایران است که با استقرار در شهر گوانجو چین با کادر مجرب است اگر شما هم به دنبال خدمات کارگو در استان شاندونگ چین هستید می توانید با مشاوران ما در شرکت آسان تجارت تماس گرفته و در مورد این موضوع مشاوره رایگان دریافت کنید.

خدمات ما چگونه ارزیابی میکنید؟
[کل: 3 میانگین: 3.7]

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اطلاع میرساند این مجموعه به غیر از دفتر مرکزی تهران هیچ گونه شعبه یا نمایندگی در سایر شهر های ایران ندارد

X