برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید 09120624636- , -88890021-021تماس از ساعت 9:00 الی 17:00

استعلام حمل و ترخیص

شرکت بازرگانی آسان تجارت در قالب یک شبکه گسترده بین المللی و با دارا بودن  دفاتر فعال در کشور های چین ، آلمان ،ترکیه و امارات و همچنین پرسنل مجرب ایرانی آشنا به زبان و فرهنگ تجاری هر کشور امکان خرید ، حمل و ترخیص کلیه بار های مجاز را بصورت دریایی ، هوایی و جاده ای  به سمت ایران و کشور ای دیگر را برای شما بازرگانان و تولید کنندگان محترم فراهم می نماید.

شرایط استعلام هزینه  حمل ، خرید و ترخیص :

پس از تکمیل اطلاعات دقیق  و کامل بار ، همکاران بخش خرید  ، حمل ترخیص  به منظور پاسخگویی به استعلام با شما تماس حاصل می نمایند.

 

توجه:

  • ارائه پکینگ لیست و پرفرما اینویس و HS کدکالا الزامی میباشد.
  • امکان بازرسی در حین تولید (بمنظور تست کیفیت مواد اولیه و تولید ) ویا قبل از بارگیری (بمنظور چک کردن از لحاظ کمیت و کیفیت) و صدور گواهی بازرسی در مبدا کالا C.O.I در کلیه ی کشور های چین ، آلمان و ترکیه توسط کارشناسان این شرکت امکان پذیر بوده و هزینه ی این  خدمات بصورت جداگانه  دریافت خواهد شد .
  • جهت استعلام قیمت هزینه ی حمل و نقل ارائه پرفرما اینویس و پکینگ لیست همراه با آدرس دقیق فروشنده ، حجم و وزن کالا الزامی می باشد .
  • جهت استعلام قیمت خرید از کشور های چین ، آلمان و ترکیه ارائه مشخصات دقیق کالای درخواستی بهمراه مشخصات فنی محصول و تعداد درخواستی و عکس از محصول الزامی میباشد .
  • تکمیل اطلاعات تماس بمنظور سهولت در دسترسی و پاسخگویی سریع به شما مشتریان محترم الزامی میباشد .